SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostaryna - przygotowanie + Relacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242237

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 269
Jak mieszałeś dwa Sarmy Naraz to miałeś podwójny nacisk na receptor Androgenowy działający na dwóch innych ścieżkach więc mogło to wynikać z działania synergicznego ta z Hadesa Zbiera bardzo dobre opinie Ale i tak nie zamierzam jej próbować. Jak mówiłem za dużo kontrowersji gra nie warta świeczki nic pewnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84
Witam . Zamierzam przeprowadzić cykl ostaryny 25mg/ 12 tyg . Jak wyglada kwestia odblokowania ? Interesują mnie wypowiedzi osób które stosowały ostaryne , a pozniej odblokowywały sie clomidem badz jakims boosterem ? Jak wygladalo przykladowe dawkowanie odbloku ? Czy hormony wrocily do normy ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 732
Nie polecam. Meczylem sie pare miesiecy z odblokiem, nie chcialem brac clomidu bo nie sa to cukierki ktore mozesz brac kiedykolwiek Ci sie chce. Po skonczonym cyklu mialem za niskie cholesterole, testosteron spadl 3 krotnie I wiecej wydalem pieniedzy na badania I odblok oraz stres zwiazany z sytuacja. Jezeli chcesz juz bawic sie w "doping" to tylko testosteron+osta(w wypadku problemow ze stawami w niskich ilpsciach) I koniecznie wtedy odblok. Szkoda zachodu, albo lecisz 100% natural albo klujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 84
A jaki odblok stosowałes ? Jakie efekty po cyklu ? Jak długi cykl i jakie dawki ? Też zacząłem drązyć temat ostaryny i zaczynam dochodzić do wniosku , że chyba nie warto rozwalać sobie hormony czymś niesprawdzonym , tylko zastosować metody które są stosowane od xx lat . Dzieki za odpowiedź , Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 732
Sila poszla lekko w przod, ale nieduzo. Nie powiem Ci dokladnie bo to bylo ponad rok temu, ale pamietam ze na wyciskaniach bylem bardzo zadowolony. Bralem 10tyg dawki 25/dzien. Odblok zdecydowalem sie zrobic przy uzyciu naturalnych ziol + suplementow. Zdecydowalem sie na taki krok poniewaz nie czulem na sobie do konca obnizenia tego testosteronu. Libido mialem caly czas jak u konia, wszystkie funkcje w porzadku, jedynie mialem lekkie wahania nastrojow, doszly jeszcze stresujace sytuacje i same wyniki mnie zalamaly. Jak skonczylem cykl rekordy poszly lekko w dol i mialem stagnacje przez 2 miesiace i lekko mnie podlalo. Oczywiscie nie obwiniam tutaj samej osty, bo wszystko co sie dzialo wokol mnie mialo wplyw. Ale na pewno nie wzialbym tego drugi raz. Sila + pare kg na gryf przez 6 tygodni w zamian za wahania hormonow. Tymbardziej bylo duzo akcji ze dosypywali prohormonow i tak naprawde nigdy nie masz pewnosci co tam Ci w srodku dadza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
najbardziej przereklamowany badziew na rynku !
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
A kto to zareklamował? Ci którzy mają zyski z tego.
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Niemniej ciezko zaprzeczyc dzialaniu ostaryny na stawy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94120 Napisanych postów 363945 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667637
warezz
Niemniej ciezko zaprzeczyc dzialaniu ostaryny na stawy


nie u każdego tak działa
poza tym potrafi nieźle namieszać w hormonach
szkoda kasy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Pomaga na stawy, ale pewnie są jakieś wersje apteczne. I takie są na ileś "bezpieczne" Te kupowane z UK czy skąd to tam idzie to nie do końca wiadomo co tam siedzi Jakiś czas temu gadali że mieszane z prohormonami, ja do tego mam stosunek jak do dopalaczy.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na winie

Następny temat

Sennosc na mecie.

WHEY premium