SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostaryna - przygotowanie + Relacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
ja również sa badania będzie wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4540
nie jest to może saa ale na pewno nie placebo, efekty calkiem calkiem
lecialem 5 tygodni dawka 25/ed bez odbloku (nie robiłem co prawda badań ale nie sądziłem ze odblok jest konieczny)
siła na plus, masy nie kontrolowałem ale sylwetkowo lekka poprawa
największy + dla osty to regeneracja stawów i ścięgien, bajka deca przy tym to pikuś
samopoczucie takie jak zwykle, jedyny minus to sutki sie trochę uwypukliły ale po cyklu zeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1607
Ostaryna, dzień 3:

Ogólnie:_________________________
pierwszy trening po chorobie, martwy bez szału, 10 kg spadku przy 3 serii już nie poszło tak jak dawniej.
Military press kettlebell - poszło 32 kg na rękę silniejszą. (mój nowy rekord)

Ostaryna:________________________
Na chwilę obecną bez jakichkolwiek odczuć co do Osty.
Od stosowania ekstraktu z granatu libido na pewno na +.
Stawy super, - pewnie efekt prawie tygodnia przerwy.
Żadnych bólów brzucha, wszystko w normie. Firmy Brawn używałem już przy ATD, myślę, że z produktem wszystko ok.

Można na forum wkleić linki z innych forów i relacji? podesłałbym wam kilka logów z Ostaryny.

Trening:_________________________
Trening upraszczam jak się da. chcę żeby ten eksperyment był maksymalnie miarodajny.
3 x w tygodniu:
A: Martwy ciąg sumo 5x5 , Pompki na poręczach 5x5 +dodatki (np.brzuch)
B: Front Squat 5x5 , Military press 5x5* , + dodatki (np.czworoboczny, łydka)

(Może wydawać się krótki, ale progresu w tych bojach nie robi się przez "zajezdnie")
Zaczynam mocne mobility, o którym pisałem wcześniej.

* w military press poszło 32kg na pojedynczym powtórzeniu, dlatego chcę uwzględnić ten ciężar, przy czym przy każdej z pięciu serii będę schodził z ciężaru o 1 stopień aż uzyskam 5 idealnie technicznych powtórzeń (32, 28,24 kg)

Następny wpis w pon/wt po treningu.
Pozdrawiam!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ziomal jakiej firmy masz wyciąg z grapejfruta?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jakub125p


Można na forum wkleić linki z innych forów i relacji? podesłałbym wam kilka logów z Ostaryny.




Jezeli ktos bedzie zainteresowany to napewno sobie znajdzie.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1607
Hej, dawka nadal ta sama, 20 mg dziennie, nie czuję żadnych spadków libido, wręcz przeciwnie - pewnie granat robi swoje.
Ciężary w martwym ciągu wydają się lżejsze, dziś dołożyłem 5kg i 5 serii poszło luźno. Oprócz tego poszedł jakiś czas temu rekord w wyciskaniu ketttla. Na razie nie powiem czy to efekt placebo czy mocnego dopięcia i działania układu nerwowego - poczekajmy co będzie w po drugim tygodniu zażywania Osty.

Co mogę stwierdzić już teraz - jeśli chodzi o stawy - bomba. Czuję się świetnie, kolana które odczuwały zmęczenie działają bez problemów, podobnie stawy barkowe.

Kajok - firma to Kenay AG - tak jak polecał p.Ambroziak. Przy zakupie upewnij sie ze preparat ma 70% kwasu elagowego i bierz go 1/4 płaskiej łyżeczki dziennie. Kupiłem produkt 70% kwasu a przyszedł 40%, dlatego biorę 1/2 łyżeczki - do herbaty lub do jogurtu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Granata na razie nie kupowałem. Popęd mam póki co duży. Na ostarynie lecę od kilku dni. Dawka 20mg. To co ten środek robi ze stawami jest nieprawdopodobne. Flexit drink i deka się kryją.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 70 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1607
Hej, to juz prawie 4 tyg na Oscie, wg niektórych źródeł tu powinien kończyć się cykl, inne źródła zalecają pociągnąć cykl nawet do 8 tyg. Myślę że jeszcze 1 tydzien, po czym zrobię badania, jeśli poziom testo spadł znacznie, zrobię pełny odblok na Clomie , jeśli są to jakieś śmieszne różnice, zostanę przy granacie (może dodam ATD) i odstawię Ostę na jakiś czas, p[o czym zrobię drugi taki sam cykl.

Na dzień dzisiejszy, nie zauważyłem spadków libido, masa ciała na plus, "fachowa waga Tanita" pokazuje w kilku pomiarach przyrost beztłuszczowej masy ciała o ponad 1 kg. W sumie śmieszna liczba, ale jestem przekonany że jest to czysty kilogram, bez grama tłuszczu.
Stawy rewelka, pod tym względem ekstra.

Martwy Ciąg w treningu 5x5 poszedł o 5 kg więcej, praktycznie nie odczułem dodatkowych 5 kg (dziś podejście o następne 5 kg, myślę że pójdzie gładko), military press kettlem z pojedynczego powtórzenia 32kg kettlem na jedną rękę dziś idzie ~3 powtórzeń na stronę. Czuję że połowa wagi ciała niedługo wskoczy w pressie.

zauważyłem poprawę sylwetki, nie znaczną, ale ogólnie wizualnie wydaje się lepiej. Słabe wizualnie nogi na chwilę obecną trochę lepiej, ale nie to się liczyło. Grunt że martwy poszedł. Za jakiś czas sprawdzę ile jest w maksie na pojedynczym powtórzeniu (nigdy nie podchodziłem do maksa, zawsze był to ciężar w 3-4 powtórzeniach)

Podsumowując: wszystko delikatnie na plus, na pewno pociągnę temat Osty na dłuższą metę - wtedy będzie to coś czego działanie można potwierdzić. Nie spodziewajcie się jakichś diametralnych przyrostów na tym, ale na pewno jest to coś co pomoże w dążeniu do formy.

Co sądzicie?

(Piszę z konta kolegi, stąd nick jakub125p zamiast Dzon Ponton. Z moim kontem coś nie gra...)


Zmieniony przez - jakub125p w dniu 2015-07-20 19:55:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
Osta minimum 8 tygodni do 16 stu nawet ale 8-12 to norma, lek ktory dziala powoli ale dobrze, u mnie rotatory tez sie poprawily, barki nie strzelaja dobra sprawa.

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2137
Czy kontynuujesz jeszcze cykl? Jakwyglada blokowanie (zrobiles badania?)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na winie

Następny temat

Sennosc na mecie.

Wiecej