SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ostaryna - przygotowanie + Relacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 242218

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Cześć!

Po lekturze tematów i artykułów P. Ambroziaka oraz licznych relacji z forów, również zagranicznych - jest tam więcej informacji o oście) postanowiłem przetestować ten suplement - głównie pod względem właściwości dla stawów i wyników siłowych.

Przygotowane mam: Ostaryna O - Bol (BRAWN), ATD, Clomid 50mg, ekstrakt z granatu (70% kwasu elagowy - kenayAG)
Jak wszystko już skompletuję, zamierzam to wszystko ułożyć mniej więcej tak:

Ostaryna - 20mg dziennie przez 1-5 tydzień
ATD - 2 tabsy = 50mg dziennie przez 4-6 tydzień
Clomid - 1 tabs = 50mg dziennie przez 10 dni od zakończenia ostaryny
Granat - Od początku do wyczerpania opakowania.

_________________
Osta osłabia produkcję testosteronu, z tego co wiem, głównie za sprawą podbicia estro - stąd ATD (jeśli się mylę to proszę oczywiście o info w komentarzach) dlatego też dodałem " ziółka" granat powinien trochę podbić produkcję testo i dodatkowo sprzyjać samopoczuciu i treningom.
Clomid - mam nadzieję, że wystarczy krótki odblok. Działanie osty nie powinno być aż tak silnie blokujące po 5 tyg w tej dawce - co sądzicie?


Co sądzicie o takim połączeniu?
_________________
(Krótko o mnie - ze sportem od dawien dawna. Od niedawna trenuję typowo siłowo, skupiając się na: Martwym ciągu, przysiadzie, wyciskaniu żołnierskim (kettle).
Dieta na chwilę obecną 2300-2500 kcal dziennie + dni treningowe podbijam o ~300 kcal)

Postaram się wkleić pomiar składu ciała przed i po, porównanie wyników siłowych i samopoczucia itd.
Jeśli potrzebne są jakieś informacje, to oczywiście dopisze - dajcie znać.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86828

SARM- to inaczej selektywne modulatory receptora androgenowego. Klasyczne sterydy anaboliczno-androgenne które silnie łączą się z receptorem androgenowym (np. trenbolone, testosteron) niestety oprócz mocy anabolicznej (wzrost mięśni, synteza białek) wykazują także silne działanie androgenne (wpływ na drugorzędowe cechy płciowe, zarost, nastrój/zachowanie, utratę włosów na głowie u osób predysponowanych genetycznie, wirylizacja u kobiet, przerost łechtaczki, obniżenie głosu). SARM mają być pozbawione tych wad.





Enobosarm (GTx-024, ostaryna /MK-2866 oraz S-22)

W jednym z badań [2] w ciągu 12 tygodni GTx-024 podawany 120 starszym osobom spowodował:
• Grupa placebo – straciła średnio 73.2 g mięśni,
• GTx-024 w dawce 3 mg dziennie, odnotowano przyrost suchej masy ciała (mięśnie) średnio o 1.3 kg ±0.3 kg więcej w porównaniu do grupy placebo – dodać należy iż bez prowadzenia treningu (wychodzi średni przyrost 433 g mięśni miesięcznie),
• GTx-024 w dawce 1 mg dziennie, odnotowano przyrost suchej masy ciała (mięśnie) średnio o 0.7 kg±0.3 kg więcej w porównaniu do placebo,
• tkanka tłuszczowa – grupa placebo nabyła w tym czasie 300 g tłuszczu,
• tkanka tłuszczowa - grupa GTx-024 w dawce 3 mg dziennie: odnotowano spadek średnio o 321.9 g tłuszczu, a więc zysk w stosunku do placebo to mniej o ok. 0.6 kg tkanki tłuszczowej,



W cytowanym badaniu w grupie 3 mg GTx-024 dziennie [2]:
• u 5 pacjentów znacznie wzrosło obciążenie wątroby (mierzone poprzez wzrost aminotransferazy alaninowej ALT/ALAT (SGPT ang. serum glutamic pyruvic transaminase),
• u 5 pacjentów wystąpiły bóle głowy,
• u 3 pacjentów bóle gardła i krtani,
• u 2 biegunka,
• u 2 zmęczenie,
• u 3 bóle pleców,
• u 1 bóle kończyn,
• u 1 kaszel,

Przy podawaniu GTx-024 zmniejszył się ogólny poziom cholesterolu, frakcji HDL oraz trójglicerydów. Mimo zmniejszenia HDL ryzyko sercowo-naczyniowe przy stosowaniu GTx-024 było znikome. [2] Nieznacznie wzrósł LDL. Podobnie było w przypadku preparatu LGD-4033 odnotowano spadek HDL, wzrost LDL (dawka 1 mg LGD) oraz spadek trójglicerydów i cholesterolu całkowitego. [4] Odnotowano duży wpływ preparatu GTx-024 na SHBG – spadek aż o 61% u mężczyzn i o 80% u kobiet, co jest ogromnym efektem! [2] W przypadku podawania testosteronu SHBG zmniejsza się ledwie o 31%!

Niestety brakuje rzetelnych badań na temat ostaryny, cytowane wyżej zapewne jest przekłamane, przez konflikt interesów badaczy - mających udziały oraz etaty w firmie produkującej ostarynę.


REF. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3177038/

SZERZEJ O SARM: http://kulturystyka.pl/sarm-przyszlosc-dopingu-czy-slepy-zaulek/

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Zrób badania testa, estro, prolki, FSH i sh zanim zaczniesz. Jeśli to nie jest żadna prowokacja to sam chętnie zobacze co Ci z tego wyszło.
4

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Gdzieś już była relacja
Obiektem był chyba kolarz
1

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Żadna prowokacja.
Tak, też gdzieś natknąłem się chyba na konkurencyjnym forum na relacje u kolarza, i kilku innych osób z sfd od p.Ambroziaka.
W sumie wystarczy wygooglać hasło " ostarine log" - jest pełno relacji z uk, lub usa, co ciekawe, niektórzy nawet bez odbloku.

Badania na pewno przed trzeba zrobić. Wypadało by zrobić jeszcze jedno zaraz po skończeniu osty i jeszcze jedno zaraz po Clomidzie.
W sumie trzy, cenowo ma się to mniej więcej tak:

LH 25 PLN,
FSH 25 PLN,
prolaktyna 25 PLN,
estradiol 25 PLN,
progesteron 25 PLN,
testosteron 30 PLN,
HCG 35 PLN,
kortyzol 38 PLN,

Cenowo wyjdzie sporo, wiec nie wiem czy nie lepiej zrobić pomiarów tylko przed i po całości, bez pośredniego zaraz po oście (tak czy siak testo by spadł, może mniej znacznie dzięki atd i granacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Ostaryna już przyszła. ATD jest, Czekam jeszcze na ekstrakt z granatu, który ma być wysłane jutro. Chyba zacznę bez niego i dorzucę jak tylko przyjdzie.
Jutro jadę na badania:
LH, FSH, prolaktyna, estadriol i testosteron.
Zastanawiam się, czy wystarczy te 10 tabsów Clomidu.
Zdecydowałem się, że drugie badanie zrobię po całości, po odbloku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
Ja lecialem oste (nie pamietam dawki) przez 8 tygodni. Bylo czuc, ze to nie kreatyna, ale tez wielkiego szalu nie bylo ;) Zadnego odbloku nie robilem i wydaje mi sie ze przy takkrotkim dawkowaniutym bardziej bedzie zbedny. Pokusilbym sie na Twoim miejscu zeby przeciagnac oste wlasnie do 8 tygodni, bo z tego co pamietam zaczalem ja czuc po ok. 2 tygodni, wiec w sumie zostana Ci tylko 3 tyg. na wwpelbi rozkreconym srodku. Sory za bledy, pisze z tel. ;(
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Nie masz jakiegoś lekarza znajomego, żeby Ci skierowanie na badania wypisał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Badania w załączniku.

Cichy - zobaczę jak będzie z samopoczuciem. Jeśli ok, to przedłużę nieznacznie.

Dibo - Zrobiłem badania prywatnie, w sumie mogłem pomyśleć o skierowaniu, ale tu przynajmniej mam wszystko na następny dzień.

[Złapałem jakąś anginę, dlatego zacznę od piątku/soboty. Wolę żeby wszystko szło bez żadnych przeszkód. ]

____________________
Cel: Rozwinięcie jak największej siły przy jak najniższej wadze ciała: - czyli najlepszy stosunek mocy do masy.
na chwilę obecną 75 kg.

Trening zmienię lekko od tego którym trenowałem.

Martwy ciąg sumo * - 2 serie 5 pow (start ~130kg)
Front squat - 2 serie 5 pow (nie znam ciężaru, do tej pory tylko back squat szeroko ~115 kg)
Podciąganie na drążku 2 s 5 pow (+ balast 32 kg)
Kettlebell Press lewa/prawa * - 2 s 5 pow na rękę (aktualnie 28 kg)

na koniec dodaję po jednym ćwiczeniu z ciężarem własnego ciała 2 serie na nogi i klatkę (np. pompki na poręczach i wykroki chodzone)

W sumie 6 serii na górę i 6 serii na dół ciała - stawiam na proste rozwiązania.
Nie robię ćwiczeń izolowanych, bo nie na tym mi zależy, chociaż fajnie było by przybrać w łapie... Pomyślimy^^

*- to są ćwiczenia priorytetowe, z których chcę wycisnąć ile się da.

_____________________
Kwestię prozdrowotną Osty (stawy i więzadła ) chcę wykorzystać poprzez zwiększenie intensywności w rozciąganiu i poprawie mobilności.
Dlatego na pewno zginacze bioder, m. biodrowo-lędźwiowe, 2głowe i łydki dostaną podwójną dawkę rozciągania + mobilność stawów biodrowych.








Zmieniony przez - Dżon Ponton w dniu 2015-06-17 18:00:54
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 85
Przeziębienie zażegnane, wczoraj lekki trening. Dziś zacząłem Ostaryna 20 mg. Żyję xD chociaz myślę, że Brawn nie wcisnąłby jakichś fejków. Będę sie starał pisać tutaj w miarę często, o odczuciach i treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94085 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
jak dla mnie efekty będą na granicy placebo
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Też tak uważam ale z ciekawości śledzę
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl na winie

Następny temat

Sennosc na mecie.

WHEY premium