SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłonki TAK&NIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
Wątroba jest największym narządem naszego organizmu, zbudowanym z tysięcy komórek zwanych hepatocytami. Odgrywa ważną rolę w układzie pokarmowym, wydzielniczym i wydalniczym uczestnicząc w metabolizmie tłuszczów, węglowodanów i białek. Szczególne znaczenie ma wytwarzanie przez nią żółci niezbędnej dla trawienia tłuszczów i fibrynogenu uczestniczącego w procesie krzepnięcia krwi. Poza tym wątroba magazynuje żelazo i witaminy A, D, E, niewielkie ilości B12 i C, które uwalnia w razie potrzeby oraz, poprzez filtrację krwi, umożliwia oczyszczanie organizmu z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii. Pomimo ogromnych zdolności regeneracyjnych hepatocytów, ich zbyt duże obciążenie powoduje ograniczenie czynności fizjologicznych i niewydolność całej wątroby, co ze względu na pełnione przez nią funkcje, może mieć poważne konsekwencje dla całego naszego organizmu, a nawet zagrażać życiu.

A więc tak Ja osoba po polekowym uszkodzeniu wątroby gdzie wyniki sięgały ponad 4tys AsPAT,ALAT trochę bardziej przywiązywałem uwagę i przywiązuje nadal niż większość z was Robiłem wyniki i stosowałem wiele środków na osłonę i regenerację wątroby przy i po zażywaniu środków oralnych Po prawie dwu letnich obserwacjach na sobie samym i osobie (X) Uważam że mimo ogromnej ilości środków dostępnych w aptekach (bez recepty) hepatoprotekcyjnych czyli rzekomo wspomagających naszą wątrobę, 90% według mnie miała minimalny wpływ na moją wątrobę i szkoda było wydawać pieniędzy na tak znikome działanie Essentiale, liv 52. Środki które przynosiły jedynie ulgę przy wzdęciach i ogólnym trawieniu (wątroba to 10% działania) Jakie środki stosować więc na naszą styraną wątrobę? Uszkodzeń wątroby jest kilka a to dział doping i piszemy o polekowym uszkodzeniu Najlepsza opcja dla wątroby nie bierz ale nie zbyt korzystna dla nas prawda dla tego napisze coś co według mnie jest najbardziej korzystne przy stosowaniu orali Zaczynamy od przygotowania wątroby

-nie spożywamy alkoholu
-staramy się nie brać leków przeciw bólowych
-antybiotyków
-nie palimy papierosów
-nie jemy tłustego
-ostrych przypraw

* Ogromną rzeczą przy odtruwaniu wątroby jest również zadbanie o prace nerek Co jemy na wspomaganie nerek i wątroby ?
-melony
-brzoskwinie
-buraki czerwone
-seler
-jagody
-wiśnie
-zero strączków

Witaminy 2tygodnie przed kuracją
Wit C przynajmniej 3-4g
W ostatni dzień nie jemy nic pijemy samą wodę nawet 10l
OK. nasza wątroba przygotowana do cyklu z orali meta,antek,winko itp.
Czas na cykl
Kilkukrotne badania na samym sobie i pewnej osobie pokazały że środki najczęściej polecane na cyklu z zastosowaniem środków oralnych (essentiale, liv52.) dość mocno obniżały działanie np. metanabolu Po odstawieniu na 2 tygodnie essentiale forte osoba X czuła się lepiej większy apetyt i notowała lepsze wyniki np. biorąc metanabol 5tyg doznała stagnacji 6-7tydz nic nie dał 8-9-10 tydzień odstawiemie essentiale forte i waga skoczyła jak i wymiary dalej zaczęły iść Test nie był przeprowadzany raz czy dwa były cykle z liv52 i były bez mimo tej samej dawki środki bez wspomagaczy wątroby działały o wiele lepiej
Wniosek jest taki że na metanabolu,antku czy winku lepiej sprawdzi się odpowiednie jedzenie od osłonek które dawały naprawdę znikome działanie i zabierały nam pieniądze
Co po cyklu
Regeneracja wątroby trwa przynajmniej miesiąc od jej uszkodzenia, sama się regeneruje i jest w stanie funkcjonować nawet jeśli została uszkodzona w 80%
Co więc proponuje na mocnym cyklu
- Heparegen ale w dawce tylko 100mg (mocny cykl) słaby cykl wystarczy odpowiednie jedzenie, no chyba że macie tak doj**aną wątrobę że nie wystarczy, ze złymi wynikami się nie podchodzi do cyklu chyba że ktoś jest idiotą
-Wit c 1g
-Dobre jedzenie
Po cyklu
Najlepiej sprawdzi się tu hepa merz środek dość drogi i na receptę ale starcza na sporo alternatywą jest mniejszy brat hepatil fajnie naprawia wątrobę ale przy dawkach 10-15tab

Sam pisałem to się nie czepiać


Zmieniony przez - tucio_84 w dniu 2013-07-30 14:08:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Przy Mononukleozie miałem wynik prób wątrobowych z tego co pamiętam ok 1500 jezeli nie 2000 to mozecie sobie porownac ;) Jakos lekarze sie tym nie przejeli

joł!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sprawa indywidualna, moim zdaniem, i typu środku 17 alfa dawek, długości cyklu np m-drol przy 20mg i brałem 2 razy po 2 Heparegenu plus lecytyna i probiotyk wytrzymałem trzy tygodnie, na oxandrolonie kiedyś bez osłonek leciałem 11 tygodni dawka 60mg oxa była pewna i żadnych sensacji.
Podobnie lepiej toleruje mete niż winsa mg do mg.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
nie lecialem nigdy ani po ani przed ani w trakcie oslonek i przez 5 lat bylo spoko. w lutym na 4 dni siadla watroba (kroplowki itd) zapisali mi jakas solonke na recke zjadlem i do nastepnego lutego nie ruszam orali ;)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
hmm ciekawie. Ale dlaczego np. tylko 100mg Heparegenu ? taka dawka podczas cyklu wspomoże ? czy większej dawki np. jak na ulotce nie warto dawać bo co zatrzyma progres ?

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie zatrzyma progresu dawki heparegenu dobierasz do środka i dawek mniej bierzesz np do tury czy oxandrolonu a więcej do antka czy winstrolu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
wnc1964
skoro brałeś tylko 3tyg 20mg m-drola i coś poszło nie tak mimo tego że brałeś 200mg heparegenu o czymś świadczy Ch**owe jedzenie na 100% było

tomi444
prawdopodobnie na cykl wszedłeś ze sporo podwyższonymi normami dla tego stało sie jak sie stało Bardzo ważne jest wejść na cykl z silną wątrobą a nie dobitą a zmieszanie np m-drola z 1 piwem to ogromny wysiłek dla wątroby nie wspominając o kilku piwach czy innym trunku

MARCIN n2o
wchodzimy ze zregenerowana wątrobą dajemy heparegen 100mg on trzyma wątrobę w ryzach i nie pozwala aby próby szły mocno w górę a jak co tydzień skoczą ci o 10 to tragedii dla wątroby nie ma 8tyg próby o 80 co to jest małe nic, ale pewnie dalej 90% będzie sie srało że mają :
GPT, ALT 200-300 gdzie norma to 5-40U/l
GOT, AST 400-500 gdzie norma 8-50U/l

Wątroba jest w stanie znieś ogromny wysiłek przy podawaniu takich leków jak np. metanabol ale zaznaczam dieta, zero alkoholu

Większe dawki osłabiają działanie substancji czynnej dezaktywują ją i z 10mg metanabolu robi sie 4mg TAK TAK heparegen ma ogromną siłę jeśli chodzi o unieszkodliwienie tego co złe

Łykasz 50mety + 200mg heparegenu i wychodzi ci jak byś łykał 30mg No ale wątroba za ten heparegen ci dziękuje Lepsza opcja 30mg metanabolu bez osłonek z dobrym jedzeniem jak 50mg mety z 200mg heparegenu bo i tak da 30mg a normy wątrobowe mniej więcej na tym samym poziomie Niestety heparegen jest lekiem silnie usuwającym toksyny chemiczne a nie od tak w metanabolu mamy grupę c17-alfa-alkilowe,dająć heparegen ten związek dział już zupełnie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19584
A podstawa cycle assistów itd. czyli modne NAC. Co o tym myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
tucio a co myślisz o ostropescie ? on tez osłabia działanie orali ? ja przez cały czas mam go w stałej profilaktyce 3xdziennie po 15g nasion

Zmieniony przez - KabaSss w dniu 2013-07-30 15:13:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
Papsi
nie mam zdania bo nie stosowałem ale jak pisałem essentiale i liv 52 są bardzo słabe a cena jak wiemy spora po za tym zbicie wysokich prób wątrobowych tymi środkami graniczy z cudem to samo tyczy sie osłony wątroby przy mocnych oralach jeden ch** czy ci skoczy 8 AsaT po essentiale czy 10 AsAT bez, lepiej kupić cyca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 782 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10827
ostropest sam stosowałem i z reką na sercu pisze że bije na głowe essentiale forte czy liv 52 tyle że małe dawki 5g poprawiają mi łaknienie i uczucie pełności większe dawki prawdo podobnie mogą osłabiać działanie leków ale trujemy sie chemią i do takich ziół powinniśmy podchodzić z dystansem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
jakie zioła możesz polecić ? ziele karczocha,mniszek lekarski będą dobre ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Noga w gipsie, czy przerywać cykl?

Następny temat

Clenbuterol, prosze o pomoc w cyklu

Wiecej