SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Osłabienie podczas treningu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Witam. Miałem dzisiaj dziwną sytuację na siłowni. Opiszę mniej więcej jak to wygląda. Wróciłem na siłownie po 4 miesiącach (z przerwami ćwiczyłem może wyszło by z 2 lata w ciągu 7 lat) ułożyłem plan FBW i dziś był pierwszy dzień ćwiczeń. Zrobiłem serię nóg (przysiad 4x 12) oraz niecałą serię pleców (wiosłowanie 2x 12). Rozgrzewka, posiłek (150g kurczaka, 80g ryżu surówka z kapusty startej + marchewka). Ciężar dobrałem nawet za mały, bo mogłem śmiało zrobić więcej serii w tych ćwiczeniach, ale nie chciałem szaleć jak na pierwszy trening po przerwie. I właśnie po serii pleców zaczęło mi się robić słabo, zaczęło się kręcić w głowie, zbierało mnie na wymioty, brzuch zaczął boleć. Pierwsza myśl była taka, że może za szybko poszedłem ćwiczyć po posiłku, bo było to jakieś 40 minut. Wiem, że przyczyn takiego stanu może być dużo, ale może ktoś z was miał podobną sytuację? Dodam też, że nie stroniłem od używek, papierosy paliłem tylko do "nosa, piwka, zielonego" ale jestem czysty już od 2 miesięcy. Nie wiem, czy o tym pisać bo wątpię by miało to wpływ na tą sytuację. Poprzednią noc spędziłem z dwoma dziewczynami co skutkowało małą ilością snu, a reszta wiadomo...

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak się nie powtórzy to się nie przejmuj widocznie miałeś gorszy dzień i tyle, jak takie sytuacje się będą powtarzały to zacząć od podstawowych badań
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jak wyżej, ewentualnie wydłuż przerwę między posiłkiem i treningiem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
No i też moze być to wina uzywek, organizm się ich domaga i też moze to mieć wpływ na pogorszenie samopoczucia. Weź alkoholika odstaw od wódki to się może dla niego źle skonczyć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
Nie no nałogowym alkoholikiem to nie jestem, wiadomo młody człowiek czasami lubi zaszaleć z tym i owym. Cóż dzięki za rady, jutro pewnie dokończę trening, mam nadzieje że sytuacja się nie powtórzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Akurat alkoholik był przykałdem tylko, u Ciebie to akurat mogły się używki odezwać.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
40 min posiłek przed siadami czy wiosłem nie ma co się dziwić , daj przynajmniej 1,5h do 2
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1375
No to może to była przyczyna, bo po 2 serii wiosła "zbladłem".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak najbardziej może być, sprawdź następnym razem przy dłuższej przerwie i pewnie będzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uszkodzenie bicepsa, proszę o poradę.

Wiecej