SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oryginalość podróbki...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam zamiar kupić Holenderską Decę, tylko jest jeden problem. W MUSCLE 7-1999 r (20) na stroie 93 jest zdjęcie Deci i w związku z tym mam parę pytań.

1.Kolor przykrywki u mnie ma nardziej kolor żółty niż pomarańczowy (jak w gazecie), może to wina odbróbki zdjęcia, ale jaki powinien być ten kolor?

2.Opakowanie jest identyczne, ale innaczej wyglądają naklejki na buteleczkach, tzn wszystkie napisy są takie same i w tych samych liniach, ale na mojej jest ciut mniejsza naklejka i jest inny rozmiar czcionek, a poza tym na mojej naklejce jest data ważności, a na zdjęciu nie ma.

3.Kolor płynu nie jest intensywny, matowy, złoto-żólty, jasny.

4.Aha i nie ma naklejki na opakowaniu, tej z jakmiś numerami..

Wiem, że tego typu pytanie może się Wam to wydawać śmieszne, ale proszę o pomoc. Może ktoś z Was miał taką jak ja i nie zadziałała..?

Przed chwilą na necie znalazłem zdjęcie i tam na naklejce na buteleczce też nie ma daty ważności...chodzi mi o to, że logo Organon jest blisko napisu HOLLAND aby mogła żmieścić się data ważności.

A może moja Deca jest z jakiejś starszej partii bo datę ma 031201...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrob tak,

Zdjecie twojej deki zalacz do postu i wtedy zobaczymy.

Pierwsza i najwazniejsza rzecz: ZAPOMNIJ O TYM CO PISZA W MUSCLE. ZAPOMNIJ O FOTOGRAFIACH ORGINALNYCH STERYDOW.

W artykulach Zulaka jest tyle glupot, ze starczylo by na 10.000 postow nowicjuszy na tym forum. Albo jest to glupota redakci, ktora daje tlumaczenia osoba, nie majaca pojecia o wspomaganiu farmakologicznym.

Mozesz tez wybrac sie:
www.anabolex.com
www.renegadebodybuilding.com

zanjdziesz tam sporo zdjec.

Sam opis nie wiele pomaga.

Krasnall
ps jak nie masz aparatru cyfrowego, idz do najblizszego laboratorium Kodaka i za 5pln zrobia ci zdjecie aparatem cyfrowym. a jak sie wstydzisz, to nie bierz sterydow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qrwa byłem u trzech fotografów i ani jeden nie może mi tego zrobić...ale tak to jest jak się na wsi mieszka ;) Muszę poczekać na kumpla tak więc jeśli wypali to zdjęcie zamieszczę wieczorem..

Aha, ale jak nie uda mi się go "upchać" na 50 kb to mogę Ci je wysłać @ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qrwa nie moge zamiescic foto :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


juz moge )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cos sie ***ie :((((((

wysle Ci na @ to foto a jak mi sie uda z domu to zamiezcze tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Nie wiem czy coś widać bo u mnie wyskakuje bład...teraz jestem w chcacie to może pójdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapytanko do doswiadczonych

Następny temat

Do King Konga

WHEY premium