SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ortopeda z polecenia - artroskopia barku ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Możecie polecić ortopedę specjalizującego się w artroskopi barku? Miejscowość nie ma dla znaczenia , tylko żeby naprawdę doświadczony i zaangażowany .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Śmiało mogę polecić dwóch wysokiej klasy specjalistów dr Roman Brzóska - Bielsko-Biała oraz dr Michał Drwięga - Warszawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Na jakiej podstawie możesz ich polecić ? robili Ci jakieś zabiegi lub znasz kogoś u kogo robili zabiegi artroskopi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jeden i drugi jest ogromnym specjalistą i miałem kilku pacjentów po ich pracy, ogólnych opinii w branży jak i sam również wysłałem do dr Brzóski swoją pacjentkę mimo kilkuset km jakie musiała pokonać w tym celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58
W Warszawie w poradni chorób stopy dr Budkiewicz - ortopeda traumatolog. specjalizuje się m.in. w bólach barku. Osobiście u niego nie byłem, ale podaję informację na podstawie tego co mój przyjaciel mówił. Parę miesięcy temu leczył się u niego i sobie chwalił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3334
Jako, że temat z przed 5lat to pozwolę sobie odświeżyć :)
Zwapnienie ścięgna mięśnia nadgrzebieniowego, gdzie 4miesięczna rehabilitacja nie przyniosła efektów i szykuję się do decyzji o artroskopii, zapewne na NFZ nie będę chciał czekać, więc interesuje mnie prywatnie, idealnie Trójmiasto, ale odległość to najmniej ważny czynnik ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągnięta skóra po utracie wagi

Następny temat

Spadek wagi po biegunce.

WHEY premium