SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Orbitrek lub rowerek do domu

Wysłana -
Cześć,

Przymierzam się do zakupu sprzętu abym mógł sobie kręcić z rana cardio w domu Pod uwagę biorę albo orbitrek albo rowerek. Przy czym orbitrek za mną bardziej przemawia... To, na czym mi najbardziej zależy przy wyborze sprzętu to przede wszystkim aby był cichy; nie chciałbym budzić rano pozostałych domowników i w miarę trwały tzn. aby nie rozleciał się po dwóch tygodniach użytkowania.

Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to ok. 1000zł. Oczywiście czym mniej tym lepiej, ale zakładam, że jednak pewną sumę trzeba wydać aby spełnić moje powyższe dwa wymagania. O ile w ogóle taka kwota jest wystarczająca?

Czy jesteście w stanie mi coś polecić? Z góry dzięki!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W tych cenach do domowych warunków York, lub uzywany kellter
Wysłana -
Dawaj rower na 100%, za tą kasę rowerek będzie całkiem całkiem a orbitrek niestety z niskiej półki. Po czasie orbitrek zacznie hałasować i się rozpadać. Maiłem ten sam dylemat i niestety wybrałem orbitrek, teraz żałuje. pzd
Wysłana -
A jakiś konkretny model, sprawdzony ktoś mógłby polecić?
Wysłana -
Ja mam rowerek firmy YORK, kupiłem go za 780zł, model cyba A lub C410. Na sklepie euro rtv jest za 979 ale poszukaj na allego bo ja tam kupiłem taniej. Jeden minus tego rowerka to pod siedzeniem jest szyna do regulacji i parę razy zaczepiłem nogą :( Ogólnie to koncepcje masz git z areo rano w domowych warunkach. Ja już tak ponad rok jadę, włączam film i godzina jazdy szybko mija :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź