SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Orange Triad co sądzicie?

Wysłana -
Koledzy potrzebuje waszej opini, może zacznę od tego że bardzo ciężko pracuje fizycznie po 14 godzin i ostatnio zaczęło brakować mi sił. Postanowiłem, że zakupie sobie jakieś dobre witaminy koledzy z siłowni polecili mi właśnie Orange Tride zakupiłem na aledrogo i dostrzegłem że skład różni się od informacji jakie znalazłem w internecie. Co sądzicie o tych witaminach warte 110 zł? Czy lepiej oddać i zakupić coś innego? Pieniądze nie grają roli ma być dobry produkt.

Zmieniony przez - pabloooooo w dniu 2018-07-04 12:49:52

Zmieniony przez - pabloooooo w dniu 2018-07-04 12:51:27

Zmieniony przez - pabloooooo w dniu 2018-07-04 12:52:57
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
działania witamin jakoś szczególnie nie odczujesz, chyba że faktycznie masz duże braki którychś z witamin lub mikroelementów i uzupełnisz, ale o tej porze roku bardziej powinieneś przyłożyć się do korzystania z sezonowych owoców i warzyw, na czym zdecydowanie lepiej wyjdziesz. Osobiście witaminy wrzucam tylko w jesień/zima jak jest ograniczony dostęp do świeżych warzyw i owoców, stosowałem te co przestawiłeś, olimp i inne, ale ostatecznie od kilku lat leci już tylko allnutrition, bo rónicy prócz ceny żadnej
https://www.sfd.pl/sklep/ALLNUTRITION_VitaminALL_SPORT-opis34822.html?device=c&gclid=EAIaIQobChMI37malreF3AIVyawYCh2DLguLEAYYAiABEgKaifD_BwE 
Wysłana -
Jeżeli masz braki w diecie, to smiało. Jest to jeden z lepszych suplementów w tym kierunku.
Wysłana -
Control kiedyś moja ulubiona firma ,szkoda że nie jest tańsza
Witaminy wez jak kolega link wstawił od all nutrition wyjdą cię dużo taniej a skład mają mega
Wysłana -
z tego co wiem CL na europe nieco zmienil sklady, bo sie czepiali z GIS o niektore zwiazki, wiec pewnie dostales wersje delikatnie okrojona
Wysłana -
Jest kilka wersji orange triad, ty masz akurat te z enzymami, opisy na necie się mogą różnic, nie zawsze są aktualne.

Produkt dobry, spokojnie można połowę dawki brać.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź