SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 211 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4727
Panowie, totalnie brak apetytu na wszystko. Jeden widelec zarcia do ryja i jestem pelen i nie moge jesc. Refluksy dodatkowo umilaja to wszystko. Co robic?


Zmieniony przez - gocanowo w dniu 2018-05-01 10:13:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
gocanowo
Panowie, totalnie brak apetytu na wszystko. Jeden widelec zarcia do ryja i jestem pelen i nie moge jesc. Refluksy dodatkowo umilaja to wszystko. Co robic?



Zmieniony przez - gocanowo w dniu 2018-05-01 10:13:03



Ja widze taki schemat:


1. Citrafleet.

2. Esomeprazol startuj 1caps ed przed 1 posiłkiem + Zirid 2x 1tabs pierwszy/ostatni posiłek + Essox lub Gaviscon zacznij od 2-3 posiłków o największej objętości lub tych po których masz najwięcej kłopotów + probiotyki + colon c wg ulotki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Colon C można odpuścić jeśli odpowiednia dieta jest
jednak Citra polecam u mnie zrobiło porządek z bebechami aczkolwiek orale itak odłożyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Jednak warto go stosować. Nawet 1porcja przed ostanim psiłkiem. Rano ładnie schodzi w kibel.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
co polecicie na poprawę profilu lipidowego? leci tura 30mg a w tle 20mg izoteku - dlatego poki co jeszcze nie idzie test, zrobiłem badania i jest lipa. wiem że jedno i drugie chu..wo wpływa na cholesterol ale jeszcze kilka tyg bedzie leciał ten zestaw pozniej koniec z oralami do izo. biore 3kaps omega 3 w standardowej dawce ale jak widac to albo zdecydowanie za mało albo po prostu potrzebne jest coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
pitbull82
co polecicie na poprawę profilu lipidowego? leci tura 30mg a w tle 20mg izoteku - dlatego poki co jeszcze nie idzie test, zrobiłem badania i jest lipa. wiem że jedno i drugie chu..wo wpływa na cholesterol ale jeszcze kilka tyg bedzie leciał ten zestaw pozniej koniec z oralami do izo. biore 3kaps omega 3 w standardowej dawce ale jak widac to albo zdecydowanie za mało albo po prostu potrzebne jest coś innego.



https://www.sfd.pl/profil_lipidowy_na_cyklach_saa-t1080269-s4.html


Mi to ciągle pomaga. Ale ogólnie poczytaj cały temat.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Co to za znaczy lipa?
Ja na twoim miejscu zmienił bym turę na testa przyłożył się do diety, szczególnie tłuszczy i samo się poprawi. Możesz wrzucić też nac z 2-3g ed. Tylko nie z ostrovitu ale swanson lub now foods.
Sam lecialem tyle samo izo plus test + Master i poza hdl kilka oczek poniżej normy wszystko perfekt.
Teraz dorzuciłem trenu trochę ale nie bd na razie badań robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Cześć,
od jakiegoś czasu po 4-5 posiłku (potreningowy i kolejny - największe objętościowo) czuję się mocno pełny, brzuch wywalony jak w 9 msc ciąży, robię się strasznie ociężały i w zasadzie to uczucie nie schodzi do samego wieczora, natomiast z rana jest wszystko ok
żadnych zaparć, biegunek, zgagi i innych czynników nie mam, jedynie właśnie to przepełnienie po posiłkach potreningowych, a dodam, że jedzenia będzie jeszcze więcej, bo dopiero w zasadzie ruszam z masą po mini cucie

Tutaj dostałem info, że Zirid w takim przypadku mógłby się dobrze sprawdzić, pytanie tylko czy jeśli problemy pojawią się w drugiej połowie dnia warto stosować Zirid na czczo czy lepszą opcją będzie bezpośrednio przed 3 lub 4 posiłkiem (około godz 15/18) i przed kolacją?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Zirid się sprawdzi, masz 2 opcje do wyboru w takiej sytuacji - 2x 1tabs rano/wieczór lub najlpiej dać go z samego rana i przed posiłkiem przy którym występuje największy problem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
czyli jednak z rana i tak lepiej nie pomijać porcji mimo, że wtedy jest wszystko ok?
planowałem dać właśnie przed posiłkiem potreningowym (4) i do kolacji (6) natomiast jeśli warto dać rano to wrzucę właśnie rano i kolejną porcję przed 4-5 posiłkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium