SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oral’saa problem? Ból, zgaga, brak apetytu – czytaj!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 237048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Siema prezes. Pelnosc czuje, bolu nie ma, tylko nadety jakis chodze i ciezko zarcie wciskac.

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71318 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575890
_IvErSoN_
flaki, refluksy, zgaga?


_IvErSoN_
Pelnosc czuje, bolu nie ma, tylko nadety jakis chodze i ciezko zarcie wciskac.



Esomeprazol 2x 1caps rano/wieczór
Zirid 2x 1tabs zacznij rano/wieczór
Meteospasmyl wg ulotki
Gaviscon/essox po głównych posiłkach 2-3x ed


Poczytaj na pierwszych stronach o tych pozycjach.


---
Ja bym zaczął najpierw od oczyszczenia jelita (porządnie się wysrać) - citraflet.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Oki, zaraz przejrze te srodki. A na stawy?

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71318 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575890
Co z nimi nie tak..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a u mnie dalej nie do końca jest tak jak być powinno ze strony układu pokarmowego - dzisiaj rano się obudziłem z dosyć mocno "napęczniałym" bebechem, cały czas czuję lekki dyskomfort, do tego odbija mi się mega nieprzyjemnie pozostawiając dziwny posmak w ustach, ciężko to dokładnie opisać, ale z tym odbijaniem pamiętam, że kiedyś miałem identycznie jak leciały jakieś orale, natomiast teraz nic takiego nie stosuję
mam wrażenie, że na jelitach coś siedzi, nie jest do końca odpowiednio trawione, fermentuje i daje taki dziwny posmak w ustach, dodam jeszcze, że wczoraj na wieczór wszystko było ok, a dzisiaj po przebudzeniu takie objawy jak napisałem wyżej

teraz pytanie do mądrych głów co tutaj mogłoby mi pomóc?
w domu mam z 2-3 paki pantoprazolu, wiem, że hamuje on wydzielanie soku żołądkowego i w zasadzie jest to przeciwne działanie do octu jabłkowego, nad którym też się zastanawiam, z kolei branie jednego i drugiego chyba totalnie mija się z celem skoro działają zupełnie przeciwnie?
prócz tego myślałem nad dorzuceniem enzymów, to na pewno nie zaszkodzi, do głowy przychodzi mi jeszcze debutir i na tym pomysły się kończą, pomijając probiotyk, który leci od kilku dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71318 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575890
Co bierzesz w tej chwili?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
nie wiem czy chodzi Ci o środki czy o profilaktykę - ze środków test i deka, więc nie wierzę, ze to ma wpływ

natomiast co do profilaktyki to do tej pory było wszystko ok i w zasadzie nic nie brałem, w ubiegłym tygodniu złapała mnie jelitówka od tamtego momentu dorzuciłem jedynie sanprobi IBS, prócz tego nie używam nic co mogłoby wspomóc trawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71318 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575890
Srasz normalnie czy jest problem też?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21767 Napisanych postów 71318 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575890
W zasadzie problem trwa chwile dopiero, zwłaszcza że jelitówka potargała układ. Dorzuć na razie tylko probiotyki - szczególnie dawka tuż przed snem + zioła na układ pokarmowy w herbatkach mogą być. Nie dawałbym teraz twardej chemii skoro nic na razie nie wskazuje że ten problem ma trwać długo. Jak będzie inaczej wtedy dostawisz już leki.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo można stosować testosteron enant

Następny temat

ROZPOCZĘCIE CYKLU Z ZEROWYMI EFEKTAMI

WHEY premium