SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuchniete oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 36033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Wczoraj w nocy zaczęły mnie swędzić oczy (tak w kącikach). Dzissiaj rano wstaje, patrze a powieki tak opuchniete ze ledwo widze na oczy. Obydwie powieki( dolne i górne) w dwóch oczach są opuchniete a na dodatek pod okiem robi sie takie jakby limo. Co robic??? Musze to wyleczyc jak najszybciej bo w poniedzialek jade na biwak. Czy to moze byc uczulenie? Moze pomoze jakis oklad? Do jakiego lekaza z tym isc?? Za szybkie odpowiedzi beda SOGi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 332
Niuniaa to bardzo ci wspolczuje- taka fajna dziewczynka a tyle sie tego uczepilo..
Pozdrawiam goraco!

Truth is the most important

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
najlepiej idź do lekarza ! dzisiaj ! możliwe że będzie potrzebna recepta !!
możesz też kupić sobie krople do oczu : świetlik , betadrin ...
możesz też kupić sobie w zielarni ziółka : np ziele świetlika i robić z niego okłady , może być też herbata - okłady z herbaty , rumianek - tez okłady

ale najlepiej do lekarza !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
dzieki, sog.
a do jakiego lekarza najlepiej isc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
chyba wystarczy do rodzinnego !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
bylem w aptece, agentka mi polecila ziele świetlika, sol biologiczna i jakies krople. Zobaczymy czy pomoze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
jesli zdarzylo Ci sie to piewszy raz to spoko, ale jesli miales juz kilka razy takie objawy to moze to wskazywac na alergie, wtedy musisz udac sie do alergologa, zrobic testy skorne i wszystko sie wyjasni. jesli jestes na cos uczulony dostaniesz odpowiednie leki i objawy sie zlagodza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
mialem juz takie testy, bylem na cos tam uczulony, lekarz przepisal mi leki za 300 zl i nic to nie dalo.
Ale cale szczescie - opuchlizna zeszla po okladzie ze świetlika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niuniaaa - zwykle mało się wyjaśnia .... a leki czesto nei są wyjściem

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
leki nie sa wyjsciem, ale lagodza nieprzyjemne objawy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 150 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1819
leki za 300 zl? przeciez np Aleric ktory ja biore jest najtanszym lekiem na rytnku i kosztuje ok 15 zl, iwec moze lekarz pezpisal Ci kuracje na kilka miesiecy. jakos nie chce mi sie wierzyc ze leki na miesiac kosztuja 300 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
a kto powiedzial ze na miesiac?
bralem to dlugo, w sumie to poprawa jest ale uczulenia mi to nie wyleczylo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Beta karoten a samoopalacz

Następny temat

mocny bol pod lopatka!!??

WHEY premium