SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuchlizna po iniekcji Platinium ProAndro E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1565
Siema,

W czwartek 26.07 poszło pierwsze 1 ml ProAndro E w bark. Wcześniej szła Galenika e4d 250 ml/g. Przypominam, że ProAndro ma niby stężenie 300. Zawsze bijąc w bark nie odczuwałem żadnych dolegliwości. Po ostatnim strzale dopiero gdzieś wczoraj, czyli po 4 dniu od wkłucia zacząłem wyczuwać duże zgrubienie (dosyć twarde), lekkie zaczerwienienie i ogólnie czuć, że miejsce, w którym robiłem wkłucie jest cieplejsze. Nie towarzyszy mi gorączka ani osłabienie. Jedynie odczuwam dyskomfort w barku. Wczoraj (poniedziałek 30.07) dokonałem zabiegu w stare miejsce i wszystko póki co jest okej. Dziwne jest to, że dopiero 4 dnia zauważyłem, że coś jest nie tak.

Przyznam, że zrobiłem iniekcję raczej niżej niż zazwyczaj w bark. Czy może to być spowodowane tym, że w końcu zrobiłem źle strzała? Skoro nie mam gorączki to czy nie jest to raczej nic poważnego?

Jakieś porady czy od razu lekarz?

Nie jest to mój pierwszy cykl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dla pewnośći daj coś OTC, combo paracetamol + ibuprofen np Metafen tabs 2-3x 1tabs aż odpuści. A miejsce inj smaruj maścią z diclofenakiem.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
Zapewne nic ci nie będzie ja na kilkanaście inj w bark trafiam boląca/sprawiająca dyskomfort chociaż leci ten sam sok

Lecz profilaktycznie zrób jw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1565
Lecę w takim razie do apteki. Treningu nie trzeba opuszczać skoro czuje się na siłach? Podaje link do oceny soku:

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s1698.html


Zmieniony przez - gru988 w dniu 2018-07-31 11:29:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Nie , możesz normalnie trenować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jeśli to tylko ból, nie zmienia to zakresu ruchu, czujesz że możesz zrobić trening to bez problemu. Zachowawczo oczywiście, sprawdź pare serii kontrolnie oczywiście

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1565
Chyba jednak wybiore sie do doktora. Powiekszylo sie i opadlem nieco z sil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Nie wymiękaj . Naproxen i okłady rób z altacetu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
Jak wolisz być może dostaniesz antybiotyk
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
I w miare mozliwosci staraj sie chlodzic bark, zimne okady mozesz robic.



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2018-07-31 21:59:54

Niby nie ma zartow ale lekarze maja tendencje do kierowania na zabieg zbyt wczesnie.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2018-07-31 22:01:48
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 51
Jak się skończyło?
Bo mam to samo. Wbiłem teścia w piątek. Sobota i niedziela nic, a w poniedziałek zaczęło twardnieć i się rozrastać w dół. we wtorek uniemożliwiło mi już trening. Dzisiaj jest środa ramię twarde a opuchlizna przechodzi na biceps. tak mi napuchla ręka ze mam 2 bicepsy. Żadne okłady czy leki przeciwzapalne nie pomagają. Jutro idę na usg. Tylko takiego lekarza znalazłem wolnego.
Miał ktoś coś podobnego jeszcze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak rozłożyć mete podczas cyklu na enanie?

Następny temat

Jak długo można lecieć samego testa w dawkach 400-600 mg ew jeśli wszystkie wyniki badań w normie?

WHEY premium