SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opuchlizna!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zadałem juz to pytanie w szatni lecz tam nikt mi nie odpowiedział. Chciałem podkreślic że jest to dla mnie powazne i chciałbym uzyskac tak samo powazne odpowiedzi! Chodzi o to że: chciałbym w jakis bezbolesny sposob wywolać opuchniecię nogi(stopy) improwizując skręcenie stawu skokowego. Czy jest jakas mozliwość która nie odbije sie na moim zdrowiu?

Nie chodzi mi o zadne odszkodowania! Prosze o odpowiedz-sensowne!

..::>>Mało Mnie Tu Widać Bo Mam Mało Czasu<<::..
YaVoR
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
raczej ciężko ! nic mi racjonalnego do głowy nie przychodzi
teoretycznie zwiekszyc przesączanie przez naczynia , zmniejszyc odpływ z tkanek,
zwiazane z histaminą , roznymi innymi czynnikami , albuminami , krążeniem
ale tak w jednym miejscu hmm ciezko bo to raczej sie zwalcza a nie powoduje ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Popieprzyło gościa. Chyba wiem po co , ale czy jest sens? Mocno przegrzac, można maść ABC(uwaga piecze nie miłosiernie)i poza tym może się nie udać. Obrzęk mozesz zasymulować zastrzykami, ale nie powiem jakimi(bo pomysł idiotyczny)i krzywdy się nabawisz...
Bez komentarza

Primum non nocere...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no tez bym za zastrzykami nie był !
co najwyzej jakas masc ! moga chyba byc jakis inne zawierajace wyciag z pieprzowca ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zastrzyku nie wezme! Podobno cebula cos daje jak sie ja wcietakoles 2 wtarl i nic nie dalo Więc juz nie wiem czy jest jakis sposob bez minusów!

..::>>Mało Mnie Tu Widać Bo Mam Mało Czasu<<::..
YaVoR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
cebula to raczej zmniejsza obrzęk.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha no chyba ze tak Nadal nie wiem co zrobic...Chyba najlepiej jak dam sobie spokoj! Chyba ze ktos ma jakas idea.

..::>>Mało Mnie Tu Widać Bo Mam Mało Czasu<<::..
YaVoR
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
raczej lepiej to olać ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Psychoterapeuta, psycholog - porady

Następny temat

Wieczny katar

Wiecej