SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na masie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Witam Panowie, takie pytanie robił ktoś z was masę na diecie optymalnej ?
Jakie mieliście rozkład BTW względem wagi wzrostu i wieku, na czym lecieliście podczas ?
Przeczytałem parę art dotyczących diety optymalnej pod masę i wygląda obiecująco jeżeli chodzi o nie podlewanie na wysokich KCAL co za tym idzie lean body mass.
Jest ciekawy filmik na ,,Budowa masy na diecie tłuszczowej. Jej wpływ na hormon wzrostu, anabolizm, insulinę.''
Czekam na odpowiedzi oraz zapraszam zainteresowanych do dyskusji :)




Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-01-16 14:57:30
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Tutaj mamy dział odnośnie odzywiania
http://m.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
wykreśliłem nazwe kanału
jak dla mnie to słaby pomysł , tak jak i cała ta dieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Tak tylko tam nie powiedzą jak to wygląda podczas cyklu :D
lodzianin1 czyli polecasz zbilansowaną po prostu ?

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 296
Poczytaj na forum optymalnych jak cos to pisz na pw ,wydaj 30zl na ksiazke a zobaczysz ,żę temat mija sie z optymalnymi pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Powiedzą Ci ze na masie ta dieta jest słaba , zreszta ogólnie słaba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 296
flex1976
Powiedzą Ci ze na masie ta dieta jest słaba , zreszta ogólnie słaba
dlaczego tak uważasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Przestudiuj wklejony link i zobaczysz ze mimo pierwszej euforii jednak ciezko jest budowac mase,zbilansowana jest lepszym pomyslem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 296
kamilplnk
Przestudiuj wklejony link i zobaczysz ze mimo pierwszej euforii jednak ciezko jest budowac mase,zbilansowana jest lepszym pomyslem

Przetestowałem rok temu (mase i redu ) da się budować mięsa idzie to wolniej ale sie da ,nie mam zamiaru się kłócić wszysko jest wyjasnione w ksiazkach,kiedy dac 150 g ww kiedy 5 g fatu na / kg itp żywienie optymalne a dieta optymalna sporo się różni to taka mała uwaga ps.paliw się nie miesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Fakir.ż.o
kamilplnk
Przestudiuj wklejony link i zobaczysz ze mimo pierwszej euforii jednak ciezko jest budowac mase,zbilansowana jest lepszym pomyslem

Przetestowałem rok temu (mase i redu ) da się budować mięsa idzie to wolniej ale sie da ,nie mam zamiaru się kłócić wszysko jest wyjasnione w ksiazkach,kiedy dac 150 g ww kiedy 5 g fatu na / kg itp żywienie optymalne a dieta optymalna sporo się różni to taka mała uwaga ps.paliw się nie miesza
spoko jesli komus pasuje robienie masy niech robi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41522
Fakir.ż.o
kamilplnk
Przestudiuj wklejony link i zobaczysz ze mimo pierwszej euforii jednak ciezko jest budowac mase,zbilansowana jest lepszym pomyslem

Przetestowałem rok temu (mase i redu ) da się budować mięsa idzie to wolniej ale sie da ,nie mam zamiaru się kłócić wszysko jest wyjasnione w ksiazkach,kiedy dac 150 g ww kiedy 5 g fatu na / kg itp żywienie optymalne a dieta optymalna sporo się różni to taka mała uwaga ps.paliw się nie miesza


Idzie wolniej ale masz dodatkowy plus którym jest mała szansa na podlanie się, czyli to co na niektórym najbardziej zależy lean body mass
Nie mówię że mozna zrobić tak samo na zbilansowanej, ale organizmy są różne


Zmieniony przez - Mastornxl w dniu 2018-01-16 16:03:58
1

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3 redukcja stosowanie

Następny temat

Pare pytań odnośnie SAA

WHEY premium