sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Optymalni na bombie

Wysłana -
Witam, dawno tu nie pisałem ale na bieżąco zaglądam.

Jestem na diecie optymalnej tłuszczowej, myślę, że plagiat tej diety wykonany przez R. Piotrkowicza dotarł już do wszystkich wiec nie będę opisywał diety.

Na diecie jestem dłużej niż sam Robert bo dokładnie od kwietnia 2015r ale dopiero od listopada mogę to nazwać w pełni optymalną gdyż dopiero wtedy zrozumiałem, że 90-100g białka dziennie to aż nad to na tej diecie co potwierdzałem sobie badaniami, dużo by pisac o zaletach diety ale temat założyłem głównie po to by dowiedzieć się czy ktoś z optymalnych kulturystów/osób trenujących też sugeruje jedyny poprawny sposób żywienia jakim jest ŻO i z jakimi efektami.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Temat na pewno mega ciekawy
Sam ostatnio sie troche tym interesowalem
Temat nie na reke dla lobby odzywkowych
Wysłana -
Barano a jak sobie z głodem radzisz? Ile masz tłuszczów? Weź coś powiedz więcej jak Ci idzie czy jest siła nabicie itd.
Wysłana -
Jak wiesz ja tez sie interesuje, ale optymalnym nie moge sie nazwac
Nadal mam 150g b, 50g ww i 330g tl
I nadal mecze sie z tym samym problemem, czyli popuchnietymi dlonmi

Barano co z tarczyca ? wyjasniles temat ?
Wysłana -
90g białka za dużo to ile wystarczy? To centralnie samo masło i smalec trzeba. Aż będę czekał jak ten temat się rozwinie
Wysłana -
lodzianin1

Temat nie na reke dla lobby odzywkowych

Nie na reke nikomu, wszytkim co wala w hooya
Wysłana -
zioekt
Barano a jak sobie z głodem radzisz? Ile masz tłuszczów? Weź coś powiedz więcej jak Ci idzie czy jest siła nabicie itd.

jedyny sposób żywienia na którym nie czuje głodu schodząc nawet z kaloriami poniżej 3tys, przy 450g tłuszczy dziennie pobiłem chyba wszystkie rekordy siłowe jakie kiedykolwiek miałem, oczywiście w seriach bo siła na max 1 powt nie jest żadnym priorytetem i nie sprawdzam takich rekordów. Co do nabicia jest porównywalne co do WW i tak samo duża ilość tłuszczy trzyma wodę pod skórą.

Teraz testuję dużo mniejszą kaloryczność makro na teraz :
B:75-100g
T: 225-250g
W:80-100g tu troszkę więcej ze względu na tarczycę ale przeważnie było to ok 50g

czy to makro na mase czy redukcję ciężko powiedzieć siła troszkę spadła ale waga trzyma się nadal wysoko

z SAA nie szaleje jak kiedyś

z supli takich typowych to jem glutaminę i chce teraz jeszcze kupic colostrum głównie na prozdrowotne właściwości jakie ma nieś na jelita,

Odkąd jestem na ŻO znikły wszystkie problemy praktycznie, bo stosowaniu prawie przez rok inhibitorów pompy protonowej byłem w stanie je odłożyć zakwaszając jedynie żołądek octem jabłkowym i witaminą C i nikomu nie polecam okaleczać się operpazolami czy tym podobnymi lekami na zgagę to nie leczy przyczyna a wręcz ją nasila. Skórą poprawa kolosalna nigdy nie miałem tak ładnej cery, dziewczyna zazdrości, kiedyś MASAKRA.

Od podstawówki powinienem nosić okulary wada wzroku co roku na badaniach lekarz wyzywał kiedy w końcu pójdę po okulary, teraz nie wierzył, że wzrok idealny.

miczelx
Jak wiesz ja tez sie interesuje, ale optymalnym nie moge sie nazwac
Nadal mam 150g b, 50g ww i 330g tl
I nadal mecze sie z tym samym problemem, czyli popuchnietymi dlonmi

Barano co z tarczyca ? wyjasniles temat ?

w środę lecę robić następne badania wrzucę je tu myślę, że dużo się poprawiło chodź by przez suplementacje płynem lugola

co Twojego makro to zbadaj lipidy, jak węgle trzymasz w tym poziomie obniżaj białko aż do poziomu jak trójglicerydy zejdą do poniżej 60, ja początkowo przy białku >200g i niskich węglach trójglicerydy 270 dopiero po obcięciu białka zeszło tak wysokie trójglicerydy objawiały sie włąsnie u mnie spuchniętymi kostkami i twarzą.
Wysłana -
Wszystko badam na biezaco, trojglicerydy na tych makro mam 49 Niski HDL ktorzy towarzyszy mi od zawsze aczkolwiek jest w normie, bo bywalo ze mialem wynik np 9 ale mimo to bede obnizal b i ww z czystej ciekawosci,
Dodalem troche wiecej omega 3 w postaci tranu, sprawdze czy to nie dzwignie mi nieco HDL, ale watpie.
Dzis wysylam krew do labu bedac na 50g ww i w zaleznosci od wynikow (glownie chodzi mi o tarczyce) prewnie ww przytne blisko zera.

Rowniez stosuje glutamine.
Wysłana -
Trochę z innej beczki. Wypisz mi przykładowe posiłki przy 450g tłuszczy ed
Dla mnie to ilości nie do wyobrażenia

Witam z powrotem Barano :*
Wysłana -
Tez jestem ciekaw co jeść by zrobić te 450 gram tłuszczu Ed. Aktualnie 4200 kcal w tym 4,2g wegli na kg masy. Brzuch wzdedy i skora lipa od tych ww. Czas na zmiane
Wysłana -
Tez jestem na tej diecie i teraz jem 200gr boczku,4jajka L,500gr karkowki,ok 40-50gr smalcu gesiego do usmazenia tego,smietana 36% co juz daje 330gr tluszczu
Strona 1 z 193
Dodaj odpowiedź