SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Arkus - czy będzie to dla Ciebie problem jakbym poprosił o Twój przykładowy jadłospis jakiegoś dnia?
Będę bardzo wdzięczny. Pozdro!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170701
Jasne,
Pierwszy posiłek

Jajecznica z 300g plus boczek wędzony-parzony 130g, chleb ciemny 50g, płatki owsiane 120g+ woda i śmietanka 30% 100ml,

Kolejny,

mięso wieprzowe bądź wołowe 300g, ziemniaki 300g, do ziemniaków 60g masła,

następny posiłek,

250g chleba, j/w, jakiś razowy itp, zwyczajne kanapki z dużą ilością, salami, sera żółtego, jakieś dobrej wędliny, to co na kanapkach też liczone było,

Ostatni,

Płatki owsiane 120g woda, śmietanka 30% 100ml,

na tą chwilę tak to ilościowo wygląda




Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-23 14:54:54
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Czyli lecisz sporo tłuszczy ale i sporo węgli.

Masz jakieś 300-350g ww to z optymalną nie ma nic wspólnego Arkus




Zmieniony przez - Natan33 w dniu 23/10/2017 14:59:42

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170701
No jasne że nie ma, nie mówię już że mam coś wspólnego z optymalną ale długi czas miałem, z tym że z własnych obserwacji doszedłem do takich wniosków, zmian i sprawdza się to o niebo lepiej, po długich miesiącach na optymalnej sam mogę z czystym sumieniem powiedzieć że słabo nadaje się do budowania masy,

większa ilość tłuszczy u mnie sprawdza się pięknie, nasmarowane jelita to szczęśliwe jelita ;)
od czasu optymalnej, no i ogólnie wysokich tłuszczy nie wiem co to problemy ze sraniem ;)
zero zatwardzen czy zbyt luznego kalu, zero wzdec itp,
dla mnie to ogromny plus

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Ja jak dowalę węgli to źle się czuję i z paszczy yebie.. taka samo jak zjem za mało węgli to tez wali acetonem..
Także już sam nie wiem czy wchodzę w ketozę czy może jestem w ketozie i z niej wychodzę i wtedy tak śmierdzi.
Nie chcę mi się liczyć węgli a przydałoby się, noi najlepiej byłoby zaopatrzyć się w paski ketonowe.

Arkus, świetnie, że Ci tak lepiej idzie ale nie jest przypadkiem tak, że gdy masz dużo tł. nasyconych i dużo węglowodanów to dieta się robi bardzo nieoptymalna a nawet szkodliwa?


Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-10-23 19:12:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Co do jajek to u 20 procent populacji może wywalać ostro cholesterol więc warto sprawdzić na sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170701
Może i tak jest Banan,
nie czytałem nic konkretnego na ten temat, w każdym razie na tą chwilę, sytuację w życiu, to jedyna opcja w której jestem w stanie robić progres, takie proporcje to tylko na masę, bo redukcja czy tam jakiś mostek, to już jak mi się uzna, jak jest w danym momencie wygodniej, obcinam jedno albo drugie, podbijam białko

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
dmq92
Co do jajek to u 20 procent populacji może wywalać ostro cholesterol więc warto sprawdzić na sobie


Wywala może właśnie po tych sklepowych jajcach .
W tym rzecz, bo na to wychodzi, że jest duża różnica.

Może właśnie stąd się wziął mit o szkodliwośći jajek.

Podobnie jak z marichuaną, co innego taka domowa czy apteczna a co innego taka kupiona na ulicy nafaszerowana chemią.
Sorry za porównanie z marichuaną, nie palę i nikogo nei namawiam !!

Dlatego przed stwierdzeniem czy coś jest szkodliwe należy wziąć pod uwagę czy było kupione w sklepie czy uhodowane w domu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 665 Napisanych postów 1603 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26489
Macie porównanie jeżeli chodzi o morfologię krwi będąc na tłuszczówce, ketozie itp. jednocześnie na bombie, a między dietą zróżnicowaną? Czy ktoś tu się wogóle bada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawno mnie tu nie było... hmm optymalna miała swoje miejsce i czas tak jak i ketoza i podobne odmiany jak i CBL czy TKD... hmmm ogolnie dieta fajna jak ktos juz ma problemy zdrowotne... wywalona insa a czczo... 15-18 na czczo to dużo, trojglicerydy powyżej 300-400 itp jak np. watroba zatyrana z alt i ast powyzej 300... Fajnie jest wejsc sobie wszystko uregulować

hmm ale co po tym jak juz badania sie wyrównały ??

high carb znowu i znowu zabawa insuliną tym razem z GH i duzo duzo weglowodanów i życiówka w tym roku jak i z sezonu startowego jak i teraz masowego. Nigdy wiecej nie ważylem jak teraz na High carb... i nigdy nie byłem tak silny. Dla mnie optymalna tylko do "leczenia" tyego czego naj**alismy towarem i "zdrową" diętą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium