SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Optymalni na bombie

Wysłana -
Arkus - czy będzie to dla Ciebie problem jakbym poprosił o Twój przykładowy jadłospis jakiegoś dnia?
Będę bardzo wdzięczny. Pozdro!
Wysłana -
Jasne,
Pierwszy posiłek

Jajecznica z 300g plus boczek wędzony-parzony 130g, chleb ciemny 50g, płatki owsiane 120g+ woda i śmietanka 30% 100ml,

Kolejny,

mięso wieprzowe bądź wołowe 300g, ziemniaki 300g, do ziemniaków 60g masła,

następny posiłek,

250g chleba, j/w, jakiś razowy itp, zwyczajne kanapki z dużą ilością, salami, sera żółtego, jakieś dobrej wędliny, to co na kanapkach też liczone było,

Ostatni,

Płatki owsiane 120g woda, śmietanka 30% 100ml,

na tą chwilę tak to ilościowo wygląda

Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2017-10-23 14:54:54
Wysłana -
Czyli lecisz sporo tłuszczy ale i sporo węgli.

Masz jakieś 300-350g ww to z optymalną nie ma nic wspólnego Arkus

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 23/10/2017 14:59:42
Wysłana -
No jasne że nie ma, nie mówię już że mam coś wspólnego z optymalną ale długi czas miałem, z tym że z własnych obserwacji doszedłem do takich wniosków, zmian i sprawdza się to o niebo lepiej, po długich miesiącach na optymalnej sam mogę z czystym sumieniem powiedzieć że słabo nadaje się do budowania masy,

większa ilość tłuszczy u mnie sprawdza się pięknie, nasmarowane jelita to szczęśliwe jelita ;)
od czasu optymalnej, no i ogólnie wysokich tłuszczy nie wiem co to problemy ze sraniem ;)
zero zatwardzen czy zbyt luznego kalu, zero wzdec itp,
dla mnie to ogromny plus
Wysłana -
Ja jak dowalę węgli to źle się czuję i z paszczy yebie.. taka samo jak zjem za mało węgli to tez wali acetonem..
Także już sam nie wiem czy wchodzę w ketozę czy może jestem w ketozie i z niej wychodzę i wtedy tak śmierdzi.
Nie chcę mi się liczyć węgli a przydałoby się, noi najlepiej byłoby zaopatrzyć się w paski ketonowe.

Arkus, świetnie, że Ci tak lepiej idzie ale nie jest przypadkiem tak, że gdy masz dużo tł. nasyconych i dużo węglowodanów to dieta się robi bardzo nieoptymalna a nawet szkodliwa?

Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-10-23 19:12:05
Wysłana -
Co do jajek to u 20 procent populacji może wywalać ostro cholesterol więc warto sprawdzić na sobie
Wysłana -
Może i tak jest Banan,
nie czytałem nic konkretnego na ten temat, w każdym razie na tą chwilę, sytuację w życiu, to jedyna opcja w której jestem w stanie robić progres, takie proporcje to tylko na masę, bo redukcja czy tam jakiś mostek, to już jak mi się uzna, jak jest w danym momencie wygodniej, obcinam jedno albo drugie, podbijam białko
Wysłana -
dmq92
Co do jajek to u 20 procent populacji może wywalać ostro cholesterol więc warto sprawdzić na sobie

Wywala może właśnie po tych sklepowych jajcach .
W tym rzecz, bo na to wychodzi, że jest duża różnica.

Może właśnie stąd się wziął mit o szkodliwośći jajek.

Podobnie jak z marichuaną, co innego taka domowa czy apteczna a co innego taka kupiona na ulicy nafaszerowana chemią.
Sorry za porównanie z marichuaną, nie palę i nikogo nei namawiam !!

Dlatego przed stwierdzeniem czy coś jest szkodliwe należy wziąć pod uwagę czy było kupione w sklepie czy uhodowane w domu.
Wysłana -
Macie porównanie jeżeli chodzi o morfologię krwi będąc na tłuszczówce, ketozie itp. jednocześnie na bombie, a między dietą zróżnicowaną? Czy ktoś tu się wogóle bada?
Strona 201 z 201
Dodaj odpowiedź