SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalni na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 432174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Diploid
Jeśli prawda to hejt, to tak, masz rację.

Bez watpienia,
widze masz tu monopol na "prawde" typu :
Diploid

Zamiast białka w prochu zrób szejka z 8 żółtek, 250ml śmietanki i kilku łyżeczek cukru.
Zamiast kury daj karkówkę czy bekon, zamiast majonezu śmietanę i doj** węgli z 50-60g, wtedy nie ma prawa być głodu do wieczora, albo jutra rana


lol

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Jeśli kwestionujesz to wytłuszczonym drukiem, to znaczy, że nigdy nie byłeś na ŻO, więc po co zabierasz głos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mimo ze Ty tam gotujesz sie w swoim hejcie, to wiedz ze wnosisz do dzialu sporo humoru
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bycie usmiechnietym to podstawa kazdej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
No otoz to, dlatego wlasnie mowie ze mu nie sluzy skoro tak go ponosi

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Na bank wiesz więcej o moim nastroju ode mnie, wyborny dowcip, milordzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poznasz zlego po komentarzach jego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16052 Napisanych postów 18040 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196358
Panowie Miczelx i Diploid miałem nadzieję i czekałem na merytoryczne ''starcie'' na najwyższym poziomie jaki można sobie wyobrazić na sfd. A WY ZACHOWUJECIE SIE JAK ROZWYDRZONE BACHORY. szkoda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
Ja jestem mocno przygruntowy, na najwyższych poziomach kręci mi się w głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 357 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15996
Natan33
Diploid
Ja przeszedłem całkowicie zdrowy, po prawdzie na wysokowęglowodanówce też byłem zdrów jak koń.
Da się zauważyć zwiększony i bardzo stabilny poziom energii, mniejszą potrzebę snu, lepszą prace systemu nerwowego, od testów na IQ po wyciskanie stojąc, przyjemny zapach ciała i z ust, mniej obfite i bardzo regularne wypróżnienia, świetną wydolność tlenową i kobiety robią się piękniejsze.


Z tym zwiększonym poziomem energii to nie jestem przekonany, raczej z tego co tutaj opisałeś to mało co odnotowałem u siebie będąc na tłuszczach.
Rzadsze posiłki to może tak, głód zabity na ładne kilka godzin po najedzeniu się tłuszczami pod korek to też tak , mniejsza ilość przy wypróżnianiu się to też tak ale ta tłuszczowa kupa to wcale nie fajna a czasami i rozwolnienie potrafi dopaść po zbyt dużej ilości fatu w jednym posiłku.
Cholesterol i trójglicerydy spoko ale zawsze były, zobaczę jak na następnych badaniach wyjdzie po kilku miesiącach nie bycia na tłuszczach.
Przyjemny zapach z ust?? Chyba odwrotnie...jak nie dojesz węgli wystarczająco to wpadasz w ketozę i raczej z ust jedzie tą ketozą nieprzyjemnie, niektórzy jeszcze narzekają na pot śmierdzący u mnie takiego problemu nie było.





Zmieniony przez - Natan33 w dniu 27/06/2017 08:18:16



Dzieki za odpowiedz juz ktorys raz!

Ja przez weekend przeholowalem z cukrami, szlo wszystko, owoce, bita smietana orzechy czipsy czekolada.

A dzisiaj samopoczucie fatalne i z geby wali tak, ze w pracy pytaja czy jadlem czosnek. Nierozumiem dlaczego, wszedlem w ketoze? Na jakiej zasadzie sie tak dzieje? Moze ktos napisac bo niezbyt pamietam.

No Miczelx lubi takie elokwentne konwersacje

Temat mycia drazliwy. Napewno nie mozna sie szorowac codziennie gabka. Ja tak robilem i skora zaczela mnie swedziec.
Faktycznie skora musi posiadac flore.

Zmieniony przez - BANanana w dniu 2017-07-03 19:56:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to ginekomastia albo lipomastia?

Następny temat

problem z masa

WHEY premium