SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optymalna dieta

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2663
Sporo ludzi twierdz iz dieta ta jest skuteczna, lecz podobno efekt jo jo jest straszny!!!????
pozdrawiam

domena

domena

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ODPOWIEM W TEN SPOSOB, POKI JESTES NA JAKIEJKOLWIEK DIECIE TO SPRAWY IDA DOBRZEZ LUB BARDZO DOBRZEA, ALE JESLI POWORCISZ DO DAWNYCH NAWYKOW JEDZNEIOWYCH TO ORGAZNIM SZYBKO NADRABIA 'STRATY' SPOWODOWANE DIETA.
JESLI NA DODODATEK UTRACONO SPOSRA ILOSC MIESNI, SPARWA STAJE SIE JESCZE GORSZA, BO UTRACONO CENNA TKANKE SPALAJACA DUZO KALORII, KTOREJ ODBUDOWA ZAJMUJE DUZO CZASU
LEPIEJ JESLI DIETA JEST ZDROWA, UMIESCIC JA JAKO GLOWNY SPOSOB JEDZENIA

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19540
Ja jestem na diecie optymalnej już ponad rok i nie narzekam,od tego czasu moja waga stoi w miejscu,polecam tą dietkę dla osob które chcą schudnąć,oczywiśce jeżeli bedziecie mogli sie "przełamać"(wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:),pozdro.

trix3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiem ze to forum dla ludzi sportu ale moze ktos cos doradzi

Następny temat

Jak szybko nabrać masy?

WHEY premium