SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum - Serious Mass

temat działu:

Optimum

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32626

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Optimum Nutrition Serious Mass 2700g / 5500g





Opis:

Optimum Nutrition Serious Mass to najwyższej jakości preparat węglowodanowo-białkowy dla sportowców należy zawierający maltodekstryny o różnej długości łańcucha, proteiny serwatkowe, kazeinę (kazeinian wapnia) i albuminę jaja. Kład preparatu został wzbogacony o monohydrat kreatyny o działaniu anabolicznym, L-glutaminę o potencjale antykataboicznym oraz w cholinę i inozytol pełniące istotną role w przemianach lipidowych organizmu ludzkiego.

Optimum Nutrition Serious Mass przyjmowana regularnie jako uzupełnienie diety wspomaga przyrost beztłuszczowej masy ciała, przyśpiesza regenerację po-wysiłkową, potęguje przyrost siły i wytrzymałości siłowej. Nadaje się idealnie dla osób o szybkim metabolizmie, tzw ektomorfików, obciążonych znacznym wysiłkiem fizycznym, mających trudności z przybraniem na wadze.

Optimum Nutrition Serious Mass adresowany jest do osób aktywnych, przede wszystkim sportowców wyczynowych i amatorów dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych, jako suplement diety dostarczający dużej dawki składników energetycznych i budulcowych, oraz witamin i substancji wspomagających procesy anaboliczne. Preparat najwyższej jakości, zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających konsumentów.


Sposób użycia:
Jedną miarkę proszku wymieszać z 375 ml do 500 ml mleka, wody lub soku. Należy spożywać dwie porcje dziennie. Na drugie śniadanie i do 30 minut po treningu.


Skład:
Zawartość w 2 porcjach (337 g):
Wartość energetyczna 1250 kcal/5237 kJ
Białko 50 g
Węglowodany 251 g
Tłuszcz 5 g
Witamina A (w 100% jako beta-karoten) 5000 I.U.
Witamina C 60 mg
Witamina D 200 I.U.
Witamina E 30 I.U.
Tiamina 5 mg
Ryboflawina 5 mg
Niacyna 50 mg
Witamina B6 5 mg
Kwas foliowy 400 mcg
Witamina B12 20 mcg
Biotyna 300 mcg
Kwas pantotenowy 100 mg
Wapń 776 mg
Żelazo 9 mg
Fosfor 350 mg
Jod 75 mcg
Magnez 185 mg
Cynk 30 mg
Selen 200 mcg
Miedź 1 mg
Chrom 600 mcg
Molibden 150 mcg
Sód 590 mg
Potas 1710 mg
Cholina 250 mg

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 16:26:27

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 16:27:36

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-18 23:35:56
1

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 355
Bananowa kiepsko sie rozpuszcza, czekolada znacznie lepiej i w smaku tez lepsza. Dzialanie conajmniej dobre. Godne uwagi.

albo na TIP-TOP, albo wogóle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3103
Truskawka smakuje paskudnie, jak rozpuszczona guma balonowa turbo, zapach chemii czuć na dobre parę metrów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19901
Smak czekoladowy dobry, troche slodki, rozpuszczalnosc dobra, ogolnie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
dobry gainer
duza porcja kalorii
dobra rozpuszczalonosc
5

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 428
smak truskawkowy wstretny .jak napisal Kozak, pachnie guma Turbo w opakowaniu.jednka po rozpuszczeniu smak jest nijaki,troche truskawke czuc a czasem trudno okreslic.odradzam ten smak.
rozpuszczalnosc dobra.lekka pianka,ktora szybko opada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3649
Bardzo dobry gainer, tzn. w smaku normalnie - miałem czekoladowy, ale przed świetami brałem 2kg up your mass potem święta- wieksze żarcie;p i po serious mass jadłem...przytylem 3kg!!
kazdy jest inny, brałem wczesniej 7kg Mutant Mass i g**** ledwno pół kg przytyłem ;))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
Mam drobne pytanie do was.
Czyli z tego dawkowania co tutaj ,wychodzi na to ,że ten SERIOUS MASS 5,5KG starczy mi na około 16-17 dni ?? (drogo/nie ekonomicznie).
Czy każdy z was tak stosował ?

I Załóżmy ,że będe tak dawkował ,to mogę zamiast 2 porcji dziennie po 170g ,zrobić jedną porcję 340g ? (pytam ,bo diete mam ułożoną ,że nie mam kiedy wcisnąć drugi raz gainera)

Zmieniony przez - snoopie20 w dniu 2010-02-22 18:13:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9018
Rozpuszczalnosc dobra, smak czekoladowy bardzo dobry, nie mdły. Brak jakiś problemów z żołądkiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1239
Bardzo dobry gainer składowo i smakowo. Idealny na mase. Smak wanilia pycha, ale tak po 4kg się nudzi.Podsumowując godny polecenia

Zmieniony przez - Loke13 w dniu 2010-05-28 17:48:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41
no gainer spoko,miałem smak czekoladowy,dobra rozpuszczalnosc,zjadłem 5,5kg,przytyłem ponad 3 kg,siły przybyło,polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optimum - Whey Gold Standard 100%

Następny temat

Optimum - 100% Casein

Wiecej