SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum - Recovery 2:1:1

temat działu:

Optimum

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7236

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681



Recovery 2:1:1

Opis
- Proporcje węglowodanów do białek - 2:1
- Optymalna kombinacja węglowodanów w celu szybszego wchłaniania
- Zawiera izolat białka serwatki
- Aż 5g aminokwasów rozgałęzionych BCAA w porcji.
- Przyspiesza regenerację mięśni
- Uzupełniają straty energii i glikogenu w mięśniach

Nowa odżywka Optimum Nutrition 2:1:1 Recovery to znakomity tani suplement potreningowy.
Doskonałe połączenie białek, węglowodanów i aminokwasów. Odżywka zawiera formułę opartą o najnowsze badania naukowe, które dowodzą, że mieszanie różnych rodzajów węglowodanów i białek maksymalnie zwiększa wchłanianie substancji odżywczych i zapewnia lepsze efekty niż przyjmowanie zwiększonych ilości poszczególnych składników.

Proteiny zapewniają natychmiastowe uwalnianie aminokwasów odbudowujących uszkodzone włókna mięśniowe, węglowodany uzupełniają straty energii i glikogenu w mięśniach, natomiast dodatek aminokwasów BCAA stymuluje syntezę białek mięśniowych, a więc pobudza mięśnie do wzrostu.

Kompletna odżywka regeneracyjna Optimum Nutrition może być stosowana przez wszystkich trenujących sportowców, zarówno profesjonalnych, jak i początkujących. Ponieważ zawiera wszystkie niezbędne składniki potrzebne organizmowi po treningu do rozbudowy masy mięśniowej, szczególnie polecana jest sportowcom siłowym i kulturystom.

Inne składniki 2:1:1 Recovery:
Mieszanka węglowodanów (polimery glukozy, fruktozy, sacharozy), mieszanina białek (hydrolizowany izolat serwatki, micelarna kazeina, jajeczny, L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina), kakao z Alkali, naturalne i sztuczne aromaty, sól, lecytyna, sukraloza, witamina C, wapń, żelazo. Informacja dla alergików: Zawiera mleko, jaja i soje (lecytyny).
Zalecane dawkowanie

Należy wymieszać zalecaną dawkę w shakerze z 200 do 400 ml wody, mleka lub ulubionego napoju. Po treningu, należy przyjąć ją w zależności od masy ciała: 1 miarka (56.5g) od 0 do 70 kg, 1 do 2 miarki (56.5g do 113g) od 70 do 90 kg, 2 do 3 miarki (113g dla 169.5g) ponad 90 kg.
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Recovery 2:1:1
Porcja 56,5g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 1695g
Zawartość jednej porcji zaw:
Wartość energetyczna 210 kcal
Białko 17g
Węglowodany 35g
w tym cukry 18g
Błonnik <1g
Tłuszcze 0,5g
Cholesterol 5mg
Sód 170mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11964 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
jadles?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jadłem k***a kupilem w sklepie konkurencji, jak bym nie jadl to bym nie pisal polecam spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77
ja właśnie kupuję trzecią puchę tego produktu (Optimum 2;1;1 Recovery).
sypię do shakera 6 czubatych łyżek do zupy i zalewam 500 lub 600 mleka 3,2 %. oczywiście bezpośrednio po treningu,
albo po 160-170 minutach treningu, jeżeli spędzam na siłowni 3 lub 4 godziny.
czasami dodaję do tego jedną dużą, czybatą łyżkę Hydrolizatu Białka.

w smaku jest bardzo słodkie, bardzo czekoladowe i mnie bardzo smakuje.
nie wiem co jeszcze się pisze o takich produktach, gdyż na siłownię chodzę dopiero 10 miesięcy.
nie mogę porównać z Torrentem, gdyż go nie jadłem. mogę tylko powiedzieć, że bardzo dobrze się rozpuszcza.
30 sekund machania shakerem i ani jednej grudki, nawet w zimnym mleku.

jestem bardzo szczupły (gdy zaczynałem siłownię ważyłem 71 kg przy 180cm wzrostu), teraz ważę 75 kg, wzrost ten sam
obecnie mam 32 lata.
ale nie wiem czy to dzięki temu produktowi, gdyż od 6 miesięcy biorę też jabłczan kreatyny, 2 razy dziennie małą, płaską łyżeczkę od herbaty,

Zmieniony przez - spinn2046 w dniu 2014-07-06 01:11:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optimum - GLUTAMINE caps

Następny temat

Optimum - Platinum Pre

Wiecej