SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum - Gold Standard Pre-Workout

temat działu:

Optimum

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15746

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391




Opis

- Aż 175 mg kofeiny ze źródeł naturalnych
- Doskonałe skupienie i wzrost energii
- Przepyszny smak
- 30 porcji

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout doskonale dodaje energii, zwiększa motywację i wytrzymałość na treningu, aby pomóc utrzymać się na szczytowej formie. Sprawdzona formuła, która przewyższa inne dostępne. Dodaje siły i wytrzymałości. Produkt zawiera najlepszych składniki, w tym kofeiny naturalnego pochodzenia (herbaty i kawy), aby pomóc w utrzymaniu szczytowej i optymalnej energii umysłowej.

Optimum Nutrition Gold Standard Pre -Workout jest wykonany tylko z najlepszych jakościowo składników:
- CarnoSyn beta-alaniny w celu wsparcia systemu mięśniowego i wytrzymałościowego,
- Creapure monohydrat kreatyny - niemieckiej inżynierii,
- L-cytruliny - prekursor tlenku azotu (NO),
- Acetylo-L-karnityny, AstraGin w celu zwiększenia przyswajalności składników odżywczych.

Optimum Nutrition Gold Standard Pre-Workout oferując pyszne smaki. Doskonała formuła zapewnia, iż łatwo się miesza i szybko wchłania. Jeśli wziąć trening poważnie i dążyć do maksymalnej wydajności, nie godzić się na drugie miejsce użyj Gold Standard Pre-Workout przed treningiem, aby wzmocnić swoją rutynę i uzyskać jak najwięcej z treningu. Nie będziesz rozczarowany a będziesz się czuć tak dobrze jak mistrz zdobywający złoto!





Zalecane dawkowanie

Wymieszaj miarkę z 120-150 ml wody i spożywać 20-30 minut przed treningiem.

Zacznij od 1 miarki, aby ocenić swoją tolerancję na produkt. Nie przekraczaj 2 miarek dziennie.





Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Gold Standard Pre-Workout
Porcja 10g
Ilość porcji w opakowaniu 30
Opakowanie 330g
Zawartość jednej porcji zaw: % ZDS
Calories 5
Total Carbohydrate 1 g 1%
Vitamin D (as Cholecalciferol) 500 IU 125%
Thiamin (as Thiamin HCl) 2 mg 133%
Niacin (as Nicotinic Acid) 20 mg 100%
Vitamin B6 (as Pyridoxine HCl) 2 mg 100%
Folic Acid 200 mcg 50%
Vitamin B12 (as Cyanocobalamin) 10 mcg 167%
Pantothenic Acid (as D-Calcium Pantothenate) 10 mg 100%
Muscle Matrix:
Creatine Monohydrate (as Creapure®) 3 g
AstraGIN® Proprietary Blend [Astragalus membranaceus Extract (root) & Panax notoginseng Extract (root)] 25 mg
Performance Composite :
L-Citrulline Malate 1.5 g
Beta-Alanine (as CarnoSyn®) 1.5 g
Energy & Focus Complex :
N-Acetyl-L-Carnitine Hcl 375 mg
N-Acetyl-L-tyrosine 250 mg
Caffeine 175 mg
Citrus Bioflavonoids 100 mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
Smak "fruit punch": 8/10 (Mógłbym to pić zamiast mojego BCAA :p )

Rozpuszczalność: 7/10 , produkt fajnie się rozpuszczał brak piany czy innych "ciekawostek" ale pozostawały drobinki które nie chciały się rozpuścić.

Działanie: 7/10 i tutaj chciałbym zaznaczyć, że był to mój pierwszy pre-w, wiec nie mam porównania do innych przedtreningowek, można poczuć fajny efekt skupienia rzeczywiście, po ok. 15 minutach od spożycia delikatne mrowienie.
Co do samego treningu względem "pompy" czy objętości treningowej nie zauważyłem specjalnej różnicy co było poniekąd zawodem, bo spodziewałem się efektu WOW ze względu na pierwszą styczność z tego typu produktem.

Ocena końcowa: 7/10 jedynie ze względu na smak i efekt skupienia który pozwalał mi zrobić dobry jakościowo trening. (+brak efektów ubocznych).

*Testowane na 2-ch próbach po 11g na osobnych treningach.


Zmieniony przez - targowsky w dniu 2017-06-03 00:53:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Spróbowałem dzisiaj - poszła cała saszetka na raz, bo jestem starym wyjadaczem przedtreningówek i niecałych 400mg kofeiny się nie boję

Na początek , rozpuszczalność - świetna 10/10
Smak jabłkowy - przepyszny, lubię bardzo ten smak i zacząłem od niego bo arbuz to będzie wyzwanie ,a wszechobecny 'fruit punch' już na sam widok tej nazwy robi mi się średnio - dobrze Jabłko powtórzę - extra !

Pobudzenie całkiem przyjemne, ale liczyłem na coś WOW ,a tu tego nie było - mimo , że przedtreningówek nie biorę od dość dawna, okazjonalnie łyknę przed treningiem jakiś delikatny spalacz typu SFD Fat Burner (100mg kofeiny w kapsie) i śmiem twierdzić , że pobudzenie tutaj było podobne lub trochę mocniejsze - tak czy siak trenowało się bardzo dobrze, mocny trening siłowy, następnie aeroby - tak naprawdę mógłbym po wszystkim wrócić i potrenować jeszcze ,a to oznacza że pobudzenie było odczuwalne, koncentracja też na plus , daję 8/10

Pompa mięśniowa - sporo lepsza ale jednak sama cytrulina nie działa na mnie tak dobrze, jak mix z jakaś formą argininy i/lub agmatyny. TO jednak indywidualna sprawa, trening PUSH czyli dużo partii na jednym treningu , od samego treningu jest niezła pompa, brakowało mi wywalonych na wierzch żył i odczucia płynącej krwi
Jest ok , nie liczyłem - patrząc na skład - na nic szokującego ,ale muszę dać tutaj najniższą notę - bo jestem wymagający do takich preparatów 6/10

Ogólnie mocne 7/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
11g, czyli 1 porcja.
Pobudzenie znikome, ale tylko 175mg kofeiny, więc nie ma co oczekiwać fajerwerków. Potliwość bardzo duża, ale tak reaguje na nalt.
Pompa bardzo przyjemna, kable się pojawiły mimo redukcji i małej ilości ww. 1,5g cytruliny to nie jest dużo, ale o dziwo działa.
Co do wzrostu siły i wytrzymałości bez zmian.
Ogólnie 6/10, bo raczej sugerowana porcja to dla świeżaków i zabawa zacznie się przy 2óch porcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
2 porcje przed treningowo:
Pobudzenie 7/10
Pompa 6/10
Skupienie 9/10

w tym segmencie skladowym produkt przy 2 porcjach wypada ok,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4360
Wypiłem 2 porcje
Przed treningiem byłem lekko zaspany po około 20 min po wypiciu pobudzenie dość wyraźne POBUDZENIE 9/10
Skupienie na treningu też było dobre 9/10
Lepszej pompy na treningu nie odczułem POMPA 2/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3384
Wczoraj i dzisiaj wziąłem podwójną porcję z racji tego, że ostatnio miałem mało snu.Rozrobiłem to w 400-450ml wody. Smak jabłko i arbuz, oba smaczne, dosyć kwaśne, ale ja takie lubię, więc ogólnie na plus. Pobudzenie dobre, szczególnie biorąc pod uwagę mój brak snu.
Smak 8/10
Pobudzenie 7/10
Pompa 5/10
Ogólnie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 82916
jechalem 2 porcje przed kazdym treningiem i moje odczucia takie:
Pobudzenie 8/10 taka porcja kofy mi starcza, a nawet bym powiedzial ze troche za duzo.
Pompa 5/10 lubie konkretna pompe, tutaj srrednio, cos tam czuc ale malo niestety.
Skupienie 8/10 wporzadku.

najlepszy smak to jabłko, pozniej arbuz a na koncu tak jak myslalem fruit punch
ale jabłko pycha naprawde :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
2 porcje, smak jabłkowy mniam.
Posiłek przedtreningowy bez ww, więc jeśli chodzi o pompę to było słabo.
Pobudzenie bardzo dobre bez wytrzepania, cardio weszło gładko, a potliwość okrutna.
Motywacja na plus, chciało się dźwigać większe ciężary.
Przy takiej dawce 8/10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 3054 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83638
Smak: fruit punch



Smak 9/10
Pobudzenie 7/10
Pompa 6/10
Ogólnie 7/10

Porcję sugerowana (11g) rozpuscilem w 250ml wody. Smak rewelacyjny, takiego oczekiwalem. Przypomina mi te legendarne gumy-kulki owocowe, lekko kwaskowate. Pobudzenie jak na kofeinę z naturalnych z zrodel bardzo dobre, pobudzilo mnie to bo troche zmeczony bylem, skupienie na plus . Pompa dosc średnia. Co prawda mało węglowodanów jadłem rano ale spodziewałem się trochę większej. Delikatnie mnie spompowalo także dobrze się ćwiczyło. Następnym razem sprawdzę po lepszym posiłku. Trening fbw. Ogolnie jak na start to dobry produkt. Po kolejnym treningu dam kolejną ocenę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 329 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8704
2 porcje przed treningiem
Smak jabko 6/10
Pobudzenie 5/10
Pompa 4/10
Ogólne słaby produkt broni się tylko smakowo bo i działanie i skład bardzo przeciętne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
rozpuszczalnosc 2,5/5 zostaja grudki
smak 5/5 jesli chodzi o jablko przepyszne- w zyciu nie pilem tak ysznej przedtreningowki
pobudzenie 4/5
pompa 4/5
skupienie 4/5
cala probka okazala sie za mocna... zamulilo mnie nie chcialo mi sie cwiczyc zaczela mnie glowa bolec trening skonczylem ok 19 a nie moglem zasnac do jakiejs 4 rano... zawsze tak mam jak przedawkuje przedtreningowke

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Optimum - 100 EGG

Następny temat

Optimum - Pro BCAA

WHEY premium