SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Optimum OPTI MEN

Wysłana -
W sklepie K** kupiłem Optimum OPTI - MEN 180 tabl. Na opakowaniu (butelce) naklejona była naklejka w języku polskim z gramaturą zawartości witamin i innych składników, skład był dokładnie taki jak na stronie sklepu K**. Jakież było moje zdziwienie gdy odkleiłem tę naklejkę i zobaczyłem zawartość podaną przez producenta na opakowaniu (zdjęcia). Powiedzcie mi z czego wynika różnica, bo mnie nasuwa się jedna myśl...?

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kupiłeś tam to się tam pytaj skąd mamy wiedzieć co oni sprzedają, co do zawartosci gramowej mg, ug nie wiem z czego ten bład wynika moze ktoś złe etykiety przykleił a producent w ty czasie zmienił formułe.
Wysłana -
Pytałem tam, niestety moderator nie puścił postu...
Wysłana -
Jakoś tutaj jest zgodnie z tym co na opakowaniu...
Wysłana -
Prędzej bym ufał temu co napisał producent, kolejna sprawa co do RDA % zapotrzebowania normy w ameryce mogą być inne niż w Polsce i na to bym zbytnio się nie przyglądał.
Wysłana -
Patrzyłem raczej na gramaturę zawartości poszczególnych mikroelementów.
Wysłana -
Zdecydowanie należy patrzeć na to co napisał producent. Dystrybutorzy na polskich etykietach naklejają różne głupoty. Już wiele razy się spotkałem.
Wysłana -
Jak dla mnie to, delikatnie mówiąc, wprowadzanie w błąd.
Wysłana -
Zawsze możesz zgłosić to do GIS-u.
Wysłana -
Już tam nic nie wezmę
Wysłana -
i slusznie%) skoro sprzedawca sam nie wie co do konca sprzeaje i wprowadza w blad, to znak, ze nie do konca w firme wszystko gra
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź