SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Optimum OPTI MEN

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
W sklepie K** kupiłem Optimum OPTI - MEN 180 tabl. Na opakowaniu (butelce) naklejona była naklejka w języku polskim z gramaturą zawartości witamin i innych składników, skład był dokładnie taki jak na stronie sklepu K**. Jakież było moje zdziwienie gdy odkleiłem tę naklejkę i zobaczyłem zawartość podaną przez producenta na opakowaniu (zdjęcia). Powiedzcie mi z czego wynika różnica, bo mnie nasuwa się jedna myśl...?




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Kupiłeś tam to się tam pytaj skąd mamy wiedzieć co oni sprzedają, co do zawartosci gramowej mg, ug nie wiem z czego ten bład wynika moze ktoś złe etykiety przykleił a producent w ty czasie zmienił formułe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Pytałem tam, niestety moderator nie puścił postu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Jakoś tutaj jest zgodnie z tym co na opakowaniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Prędzej bym ufał temu co napisał producent, kolejna sprawa co do RDA % zapotrzebowania normy w ameryce mogą być inne niż w Polsce i na to bym zbytnio się nie przyglądał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Patrzyłem raczej na gramaturę zawartości poszczególnych mikroelementów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75963 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754461
Zdecydowanie należy patrzeć na to co napisał producent. Dystrybutorzy na polskich etykietach naklejają różne głupoty. Już wiele razy się spotkałem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Jak dla mnie to, delikatnie mówiąc, wprowadzanie w błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75963 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754461
Zawsze możesz zgłosić to do GIS-u.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 34
Już tam nic nie wezmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
i slusznie%) skoro sprzedawca sam nie wie co do konca sprzeaje i wprowadza w blad, to znak, ze nie do konca w firme wszystko gra

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chude kości. Rzadko spotykana sytuacja !

Następny temat

ŁĄCZENIE ODŻYWEK (BIAŁKO I GAINER)

WHEY premium