SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opole - ustawka

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Wiek 104 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3077
Hej, czy są tu ludzie chętni do wspólnych ćwiczeń w Opolu? Chętnie bym się spotkał z ludźmi na jakiejś siłowni i zrobił jakiś mocny trening na podciągnięciach i ogólnie na core, plecy i wszystko co potrzebne w przygotowaniu pod front-lever. Preferowałbym miejsce gdzie akceptują multi-sport. Np. calypso albo ten nowo otwarty 24/7 gym. Jakby ktoś był chętny to zapraszam :)
1

bądź na bieżąco z konkursami i newsami => http://www.facebook.com/SFDpl 
unikalne zdjęcia dawnych zawodników, złota era żelaznego sportu => http://www.sfd.pl/Z_archiwum_kulturystyki-f121.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Prezes na pewno będzie chętny na taki trening

albo reszta osób z siedziby firmy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja daleko nie mam więc jakby termin przypasował to czemu nie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Ja do Opola mam 20min więc można się zgadać
Najlepiej w Smart GYM bo aktualnie najlepsza siłka w Opolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 332
Zainteresowany!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393381
Vizrix
Zainteresowany!


Kolega z Opola czy z okolic ? I widzę, że startujacy Można pyknąć jakiś wspólny trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warszawa- silownia kazda z multisport

Następny temat

Kielce - ustawka przy okazji MP i Fit Weekend

WHEY premium