SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oplacalnosc mostka pomiedzy cyklami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Witam

Dane:
wiek: 24 lat
staż: 4 lata
wzrost 190cm
waga: 96 kg
przebyte cykle: meta+prop 2 prop+winko 1 meta 2
dieta: zbilansowana węglowodanowo-białko, dodatni bilans kaloryczny
trening: 5 dniowy (w tym aeroby)
cel: odrobina masy (z 5+), wycinka na lato.
tendencje do tycia: brak (fat latwo zrzucam), ektomorfik z dlugimi konczynami :p
tendencje do lysienia: raczej porost.
stan zdrowia: b. dobry.

opis sytuacji:

Obecnie kończę cykl na propie i metce jako starterze. Wypracowałem 4-5kilo miecha. Osiągi i obwody na plus.

Mam zakupione suple na spadki: animal shocka+paka +storm. Do tego gainer na uzupełnienia i amino.
Dietę trzymam już od 2 lat , wiec problemu z nią nie mam (potrafię z głową dołożyć i odjąć kalorie).

Mam plan: utrzymać na tych suplach swoja wagę(maxymalnie chciałbym spaść kilogram).

Planuje po cyklu z propem wskoczyć na enan i wino(planuje dobić do setki kg od czerwca-lipca).

Lecz nie chce stracić wypoconych kilogramów.

Pytanie: Czy opłaca mi się brać jakiś mały mostek?(nie chciał bym się zablokować, tylko dodatek do supli). Czy ogólnie jest to głupi pomysł i poczekać te 3 msc.? Myślałem aby sobie brac 20 - 40 ed winka. Badz mete (ktora na mnie dobrze dziala) 20-30 ed.


Czy za dużo?, czy ogólnie dobry pomysł?, czy zły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Kazam za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Jak to ktoś już tu napisał. Albo most albo odblok. Most przez trzy miesiące to według mnie zbyt długi most.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23594
Zależy od dawek jakie brałeś.

Mostek 4tyg ( nawet 6tyg) byłby wskazany.

Wszystko zależy od celu którego niestety nie przedstawiłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Za 2 tygodnie zaczynam odblok na clomidzie 100mg x 3dni i 50mg x 12.

cel: utrzymanie do następnego cyklu kilogramów i osiągów. Nie chciał bym się tez zalać.

Przepraszam, zapomniałem o dawkach poprzedniego cyklu:
1-8 prop 100mg EOD
1-6 met 30mg ED

Jak skończę odblok to myślałem pociągnąć suple 2, tyg dorzucić potem wino (6 tyg razem z odżywkami).
Odczekać z miecha na samych odżywkach i wskoczyć na cykl z enanem.

Ja tak to widzę, ale mogę się mylić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
ludzie wala mostki przewaznie 10 mg mety dziennie, ja bralem 5 mg i tez bylo dobrze nie mialem zadnych spadkow jedynie troche plynu zeszlo ale to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Piszą, że Clom nie będzie działał na mostku jak nawet niewielkie ilości Testa będą szły. A jak małe ilości Mety będą szły na moście to Clom już będzie działał czy tak samo jak w przypadku Testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 67
Proszę więc o dobrą opinie.

No dobra, ale po 2 tygoniach po odbloku, clom działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Podczas odbloku Clom już działa. Tutaj była mowa o mostku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
50mg propa e2d lub 250mg mixa eweek bedzie ok na mostek? Co lepiej? Obecnie propa z winem i clenem jade. Zmniejszyc po prostu propa przez 4-5 tygodni jak skoncze wino i po tych 4-5tygodniach mix z mdrolem brac czy mix 250mg eweek 4-5 tygodni na mostek, a potem mix 500mg eweek plus mdrol? Hcg podczas mostku 500jm e2d (chce wziac ogolem podczas mostka 4000-6000jm).

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-04-08 19:05:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja obecnie na mostku jadę 50mg Prop e2d. HCG 5000jm podzielone na trzy rzuty e2d. TAD Glutatione e7d - ze trzy ampuły pójdą. I cały liść Clomu po jednym tabsie ed. Do tego idzie potrójna dawka kreatyny + Arginina. Tak przez miesiąc będę leciał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl - pomoc w rozpisce...

Następny temat

Psychotropy a SAA

WHEY premium