SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opis skótków działania testosteronu...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to niestety bardzo pouplarny środek , o srednim okresie działania nazywany "uniwersalnym", ponieważ działa trzy, cztery godziny. Często jest stosowany nie tylko w sportach siłowych. ten rodzaj testosteronu jest plagą w sporcie. Niektózy amatozy koksu łączą go z innymi sterydmi co daje opłakane skudki uboczne! podczas cyklu daje duże przyrosty masy.
Straty znacznie przewyszają, efekty pożadane. skudki uboczne stosowania tego testosteronu to m. in. trądzik, zatrzymanie wody, łysienie, porost włosów u kobiet
(i to wcale nie na głowie), oraz przerysowanie cech męskich. Doprowadza on system hormonalny do rozstroju, i chamuje produkcje naturalnego testosteronu. spadki masy po odstawieniu tego srodku są duże. miuęśnie uzyskane na koksie zawierają dużo wody i po odstawieniu koksu ich masa szybko spada. Zarzywanie tego testosteronu powoduje zanik produkowania naturalnego testosteronu co powoduje znaczne obniżenie poziomu popedu pułciowego! A co z powiecie na to ze po kuracji kurczą się jądra!! Pewnie powiecie że to sciema ale tak jest!!

M@ciek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ze nas uswiadomiles :)

Pozdrawiam
Szyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty szyba brales tescia. przyznaj sie! ;)

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Minipaker, mozesz mi powiedziec co ty opisales?
I skad wziales taki denny "artykulik"?

Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 516 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4872
jeeezooo ale "skótki" strach sie bać!!








"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha sog za artykuł, dawno się tak nie uśmiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale jescie ha## ja sie cos niecoś naprodukowałem a wy mnie tak bechacie!!!!!!!!!1

M@ciek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Minipaker jak masz produkowac takie cos to sobie daj spokoj.
I nie mam zamiaru cie obrazac tylko wprowadzasz w blad siebie i innych nie znajacych sie na temacie.
Lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
no to moze zanim sie dla nas tak "napracujesz" poszukaj w archiwom albo na stronie glownej czy cos o tym nie ma ,to co ty napisales to moze 0.1% tego co tam mozna znalesc ,wienc jesli chcesz zebysmy byli zachwyceni twoim wysiłkiem to napisz cos czego tam jeszcze nie ma.
GL.

HARDCORE PRIDE!
przed zmianą nicka LPA 3878, LWA 173.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
Poprostu żenua

REDRUM it's my not recommended behavior
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dwa pytanka :)

Następny temat

Deca+wino+propinicum

WHEY premium