SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Opinie o suplach ostrowit

Wysłana -
Witam co myślicie o suplach od Ostrovit? Białko kreatyna i przedtreningowka jakaś? Cena nie jest wygórowane a jak to jest z jakością? I efekty? Wiem że na każdego indywidualnie działa ale jakie macie odczucia?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Miałem białko i przedtreningówkę formula.
Jeśli chodzi o białko to jak białko. Problemów trawiennych nie miałem. Mały minus to lekko się pieniło i trzeba było chwilę odczekać, przerzuciłem się na białko od All i przy nim zostaje

Co do przedtreningówki to dobra na początek przygoty z pre workoutami. Ja wolałem sypać prosto do buzi i zapijać wodą, chociaż kolega mówił, że rozpuszczona też nie najgorsza w smaku. Dawkę po pewnym czasie zwiększyłem x2 i wtedy była taka jaką chciałem
Wysłana -
produkty ok, cena/jakosc na poziomie, jak nie lubisz przeplacac, to smialo mozna korzystac
Wysłana -
miałem kilka produktów, jedyne zastrzerzenia miałem do beta alaniny strasznie wilgoci ciągnie i się zbryla. Białek na targach trochę spróbowałem i były ok.
Wysłana -
Cytrulina tej firmy jak najbardziej na +
Wysłana -
ja glownie z tyrozyny kiorzystam i wszystko dziala jak trzeba
Wysłana -
jw miałem tyrozynę i czuć było pozytywny wpływ na poprawę koncentracji w danym okresie wytężonej pracy umysłowej %)
Wysłana -
Tak pytam. Bo jeszcze w grę u mnie u Da produkty od all, Activlab albo trec. Ale trec ma ceny. A lepiej nirobolon z treca czy przedtreningowka z Ostrovit?
Wysłana -
jezeli pytaasz o nitrobolon2 a preworkout z ostrovitu to są dwa rozne produkty, pierwszy bazuje glownie na kreatynie,a w drugim nie ma jej w ogole - takze ciezko porównywać ze sobą akurat konkretnie te 2 produkty, obydwa są bardzo dobre
Wysłana -
Byłem przekonany że nitrobolon działa jak przedtrebingowka
Wysłana -
bo coś działa ma w składzie ok 4g pomperów ale lepiej i tak wybrać typową przedtreningówkę
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź