SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinie o Pure Jatomi Lublin Plaza

temat działu:

Informator LUBELSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12376

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 907
Witam. Czy ktoś z tego forum uczęszcza może do Pure Jatomi w Lublinie w Plazie ? Zastanawiam się czy nie wybrać się tam na siłownie. Z bólem serca opuszczał bym moją siłkę bo jest tam naprawdę świetny klimat, ale nie pasują mi godziny otwarcia, zwłaszcza że od pewnego czasu siłownia prosperuje tylko prywatnie i jest otwarta dla znajomych szefa i różnie tam z tymi godzinami otwarcia, najczęściej trzeba się umawiać między 18-12(sami rozumiecie nie zawsze mam czas). O purze myślę ze względów takich że jest to raczej duża siłownia więc nie będzie problemu z przeludnieniem i ze sprzętem, oraz mam tam najbliżej zaraz po mojej siłce a co najważniejsze godziny otwarcia, bajka. Tyle że mam obawy ze względu na to że słyszałem wiele złych opinii o Purze, jak to jest z tą siłownią faktycznie nie możemy się z niej wypisać kiedy chcemy ? Czy może wszystko jest tam ok i nie ma żadnych problemów z przekrętami z ich strony. Jak jest wasza opinia ?
Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7785
Pure jako siłownia jest zadbana i dość ciekawa. Tego nie da się ukryć. Ale jeśli chodzi o podejście do klienta i tą całą biurokrację mają ogromnego minusa. Wolę mieć czysty układ. Kupuje karnet co 3 mieś i nikt w to nie ingeruje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Byłem tylko na darmówce, ale powiem, że wrażenie robi. I jakbym miał bliżej od siebie to nie oglądałbym się na żadne kontrakty itp. Taka umowa to też może być motywacja. Chyba polecam. Chodziłbym tam będąc w Lublinie, ale jednorazówki są za drogie.
Kącik kardio - bardziej niż przyzwoity
Zaułek CrossFit - profesjonalny
Maszyny - nie interesują mnie
Wolne ciężary - chyba też ok
Warunki, zaplecze, szatnia, sanitariaty - najwyższy światowy poziom.

Masz jedną wejściówkę za friko, żeby obejrzeć temat. Chyba drukuje się z ich strony.

A co z siłownią przy UP? Nie pasuje Ci z jakiegoś powodu?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 907
Centrum Sportowo-Rekreacyjne przy UP Lublin ? Wszystko spoko tylko szukam siłowni jak najbliżej domu i na siłce przy UP troszkę nie odpowiadają mi godziny otwarcia. Potrzebuję siłowni na której będę w zależności od dnia mógł pójść na trening zarówno rano, po południu jak i na wieczór. Niestety praca zmianowa
6-14
7-15
10-18 oraz nauka w weekendy daję mi spory wycisk jeżeli chodzi o czas. Dlatego takie coś jak jest w Purze było by dla mnie całkiem spoko. Wejściówkę darmową już znalazłem, nie wiedziałem o tym, chyba jutro to wypróbuję. Dziękuję w każdym razie za opinie o Purze. A orientujesz się może jakie są u nich karnety(ilu miesięczne i jak cenowo) oraz czy bardzo tam tłoczno, czy na luzie da rade zrobić sobie trening(pewnie najgorzej z klatą) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
Nie pamiętam cen. Jakoś mega nie było, ale cena biletu miesięcznego to też nie jest. Musisz się zorientować na miejscu. Teraz styczeń. "Czas siłaczy" z twardymi postanowieniami na Nowy Rok

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 907
Ok jeszcze raz wielkie dzięki. Jak pójdę na darmowy to się wszystkiego dowiem. Na mojej akurat mi się karnet skończył dzisiaj więc można działać. Może zostanę na dłużej jak nie znajdę żadnej konkretnej siłowni blisko mnie, kto wie. W każdym razie jeżeli ktoś by miał jeszcze coś do powiedzenia o Purze to proszę się wypowiedzieć, z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Do pure chodze od września, ogólnie siłownia bajka, co do sprzętu nie ma zastrzeżeń (możliwość "nakaz" czyszczenia po sobie specjalnymi reczniczkami"), hantle po 2 pary każdego obciążenia od 2kg do 50kg, obsługa i trenerzy mili i też pomogą, sauna i prysznice też w porządku, ale jest też do czego się przyczepić. Ja chodzę w poniedziałki/srody/piątki o ~19. I tu jest problem, bo w poniedziałek jest PEŁNO, na wolną szafkę trzeba czekać dobre 5 minut, nie wiem jak jest w inne godziny w poniedziałek, ale w środę i w piątek już jest przyzwoicie, co do cen jest różnie. Ja płacę 80zł, karnet mialem na 3 miesiące, a potem automatycznie przedłużają o 1 miesiąc. Przy kupnie karnetu na rok - 100zl, było, ale jak jest to nie wiem. Z tymi karnetami to jest róznie. Też czytałem te opinie w internecie, ale chyba są przesadzone
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 907
Dzięki za wypowiedź. 80zł na miesiąc czyli 200zł na 3miesiące ? Jeżeli dobrze zrozumiałem toż to cena lux. Na stronie doczytałem że jest tylko 12 miesięcy i wychodzi to 1350 + 100zł jakiejś tam opłaty jednorazowe i 20zł karta członka. Czyli za miesiąc coś około 110zł. Czyli chyba tak jak MaGor pisał trzeba się dowiedzieć wszystkiego na miejscu bo na stronie ich jest mało informacji.

[EDIT]
A jest coś takiego że czasem żeby poćwiczyć to na parę hantelek albo na ławeczkę płaską trzeba czekać jakiś czas ? Czy mają troszkę tego sprzętu i jest luz nawet przy większej ilości osób. Pewnie z nogami jest spoko i sporo stanowisk np. do przysiadu(i mniej osób ćwiczących tą partię) ale ciekawi mnie jak jest z taką na przykład klatką ?

Zmieniony przez - Bosun w dniu 2014-01-02 19:53:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Różnie z tymi karnetami bywa, do mnie zadzwonili w wakacje, ze zapraszaja na dzien otwarty, a potem karnecik 80zł propozycja, no to się zgodziłem :). Co do ławek - są 3 + 2 ławko-krzesełka. Miejsc do klatki jest 3 + jedno z automatyczna sekuracja ( porusza sie na linkach, nie wiem jak to dokladnie nazwac (taka jak w rogu http://images02.olx.pl/ui/1/29/22/1356171310_464242722_5-Wyposazenie-do-klubow-i-silowni-domowych-oraz-profesjonalnych-Wielkopolskie.jpg )). Ogólnie nie ma tłoku, chyba, że poniedziałek ok 18-19, ale jak klatkę bedziesz chciał robić w inne dni to nie ma kłopotu. Najlepiej jakbyś poszedł z darmowa wejściówką to by Ci coś ciekawego zaproponowali. Co do plusów, można jeszcze dodać zajęcia fitnes i tańce róznego rodzaju w cenie karnetu ( przynajmniej u mnie tak jest), a jak dla mnie minus to niektorzy ludzie. Da się zauwazyć takich 35-40 latków, widać, że przy kasie i się tak zachowujących. Niby nic, ale troche mnie irytuje ich sposób gadania/śmiech.

Zmieniony przez - Kamimax w dniu 2014-01-02 22:04:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 907
Byłem, patrzyłem. Wszystko spoko. Tylko karnety są droższe jakieś. Ale zauważyłem ludzie odsprzedają swoje w cenach 80zł za pakiet open i potem można w takiej samej cenie podobno przedłużyć. Wie ktoś na jakiej to zasadzie działa ? Przepisują swoją wejściówkę na mnie czy jak ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 80 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1684
Tak, nawet dziś przede mną ktoś przepisywał, podał imie i nazwisko nowego właściciela, a potem miał mieć ten koleś dowód przy sobie, żeby sprawdzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 907
No to spoko, to dogadam sie z kims, na facebooku pelno osob sprzedaje. Jeszcze raz wielkie dzieki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lubelska Sekcja Wing Chun (Tsun)

Następny temat

Poszukuję siłowni Wrotków, Zemborzyce...

WHEY premium