SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Opinie

Wysłana -
Witam wszystkich!! Ostatnio zakupiłem sobie kilka odżywek ale najbardziej zależało mi na dobrej przed treningówce i koleżka polecił mi zakup MESOMORPH firmy APS i tak też uczyniłem. Teraz moje pytanie czy ktoś już brał to i jakie macie opinie na ten temat??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, pytasz o kultowy produkt z polki na bazie geraminy, wiec jak najbardziej powinien wyrywac z butow, jak szukasz tego typu rozwiazania w postaci PRE
Wysłana -
Zależy jeszcze jaka wersję nabyłeś, testowałem meso z tego tematu http://www.sfd.pl/13_składkowy_test_przed_treningówek_i_termogeników_opinie-t1158505.html 
jakoś nie wyrywało z kapci
Wysłana -
Meso super sprawa, choć z mojego punktu widzenia bardzo nieekonomiczny.
Wysłana -
Nie wiem jaka to jest wersja bo na pudełku nic nie jest napisane prócz firmy,nazwy itp.
Dzisiaj skończyłem testować REDEWEILER z Olimpa (miałem kilka saszetek) no i muszę powiedzieć że dupy nie urywa,miałem chwilowe pobudzenie tak to nazwę,czułem jak mi krew się gotuje w środku bo było mi bardzo gorąco aż skura piekła,nie czułem zmęczenia i czy może aż to wszystko,a nie tego się spodziewałem po PRE. Może na kogoś innego podziała lepiej ale ja nie tego oczekiwałem.
Wysłana -
Majonez20
Nie wiem jaka to jest wersja bo na pudełku nic nie jest napisane prócz firmy,nazwy itp.
Dzisiaj skończyłem testować REDEWEILER z Olimpa (miałem kilka saszetek) no i muszę powiedzieć że dupy nie urywa,miałem chwilowe pobudzenie tak to nazwę,czułem jak mi krew się gotuje w środku bo było mi bardzo gorąco aż skura piekła,nie czułem zmęczenia i czy może aż to wszystko,a nie tego się spodziewałem po PRE. Może na kogoś innego podziała lepiej ale ja nie tego oczekiwałem.

Odwróć pudełko - z tyłu jest skład
To co Ty chcesz czuć ? Sam piszesz, że miałeś pobudzenie, krew Ci gotowało, było gorąco, skóra piekła (pewnie od BA) i nie czułeś zmęczenia... Jak chcesz coś mocniejszego to weź od dilera z ulicy koks
Wysłana -
Kolezko czytaj że zrozumieniem.
Miałem taki stan przez max 10-15 min a później nic nie czułem,rozgrzalo dobrze do treningu ale pompy nie miałem żadnej a tego najbardziej oczekiwałem. Miałem kilka saszetek na wypróbowanie i wiem że takiego PRE nie potrzebuje. Zrobię dobra rozgrzewkę i również po tym będę chwilowo obudzony i dobrze rozgrzany.
To jest moje opinia i nie każdy może się z nią zgadzać. Dlatego postanowiłem kupić mesomorpha bo kilka osób poleciło aczkolwiek chciałem też tu zapytać kogoś kto brał i jakie miał odczucie co do tego PRE.
Wysłana -
Obecne Mezo to już nie to samo co dawniejsze Mezo. Na nie najmocniej działa teraz centurion Rage. Mezo w teście średnio wypadło
Wysłana -
Z 8 lat temu chodziłem z koleżką na siłkę i on przed treningiem szamał nitrobolon 2 i miał skur..iel takiego powera że nie usiadł na dupie tylko cały czas w ruchu i strasznie był pobudzony,jedna serię skończył odsapnął chwilę i dalej ogień i szczerze przyznam że szukam coś bardzo podobnego.
Wysłana -
dla mnie redweiler w szotach spisuje sie calkiem fajnie, jeden z lepszych produktow, jednak proszek juz nie dziala tak dobrze
meso dla mnie bylo max ekonomiczne,d awalem po 1/3 porcji, czasem po 1/2
Wysłana -
Napisane jest na opakowaniu że bierze się jedna porcję czyli 15g ale nie będę ryzykowal i wezmę na spokoju coś ok 10g myślę że będzie dobrze i zobaczymy jak i czy wogole mnie wyj**ie z butów hehe
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź