SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinia na temat elektrostymulatora mięśni i nerwów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam pytanie odnośnie elektrostymulatora mięśni i nerwów .

Odpowiadając na pytanie czy nie moge sam ćwiczyć ! No właśnie nie , bo się trochę rozchorowałem i mam zakaz przemęczania organizmu :'-(:'-(
A jak nie ćwiczę to mnie bolą plecy dokładnie dolna część , dlatego wpadłem na pomysł użycia elektrostymulatora , by wzmocnić mięśnie bez zbędnego przemęczania organizmu .

Ale nie chcę wywalać kasy na marne . Myślałem nad czymś takim Tu wprowadź tekst linku...

I tu prosił bym o opinie czy to w ogóle coś da ?
Czy taki wystarczy by po prostu wzmocnić mięśnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
To w reklamach mango tv działa tylko cuda.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
tego typu narzedzia wykorzystywane sa po ciezkich urazach, uskzodzeniach, czy paralizach, wtedy dzialaja jako element rehabilitacji.
nie zastapia treningu, nie odchudzaja, nie modeluja sylwetki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Nigdy się nie spotkałem z pozytywną opinią tego typu urządzeń. Reklama dźwignią handlu jak to mówią.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
ja kupiłem taki za 20 czy 30 pln w lidlu z rok temu. generalnie działa to tak, że dostajesz strzał prądem i miesień się kurczy. po regularnym co najmniej godzinnym używaniu codziennie mogę powiedzieć - nie działa, nie zwiększyło objętości mięśni, nie spaliło tłuszczu, nie zrobiło w zasadzie nic po za tym ze znacznie przyzwyczaiłem się i mogę 4 godziny na najwyższym poziomie (bo tam jest kilka poziomów i ćwiczeń) dawać bez przerwy i nadal nic sie nie dzieje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Bo to w teorii wszystko dobrze działa, jest impuls, skurcz mięśnia itd a faktycznie niestety nie daje to nic.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja widziałem coś takiego ale zakładali na całe ciało i wtedy się wykonywało normalny trening.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Wiesz na takie sprzęty jest prosty test. Reklamują jako godzinny trening w 10 minut. Załóż to na uda niewytrenowanego na godzinę i zobaczysz, że pewnie coś będzie czuł, ale daj mu zrobić przysiady przez 5 minut z masą ciała i następnego dnia nie będzie mógł chodzić.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 347
czuć będzie każdy bo to działa jak paralizator tyle ze efektem jest najwyżej bolesny skurcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
No właśnie, a chyba nie każdemu na tym zależy. Bardziej mamy cele sylwetkowe, a najczęściej w reklamie występują osoby fajnie zbudowane

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
to moze sie przydac to masazu miesni.... jednak kwestia czestotliwosci i aplitudy skurczow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu FBW 5x5

Następny temat

Modyfikacje planu FBW dla ektomorfika

WHEY premium