SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opinia i jednocześnie pytanie o status

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam! Poprosiłbym o status zamówienia 1494602
Pytałem o problem z wysyłka na support 2 dni temu z innego maila, wczoraj z maila na którym założone jest to konto, niestety bez odpowiedzi.
Chciałbym wspomnieć że bardzo mi przykro z powodu braku możliwości nadania paczki do kiosku ruchu. Znaczy "możliwość" jest, ale nie można wybrać żadnego kiosku, testowane u znajmoych, na różnych przeglądarkach, nic nie działa.
Szkoda, przy zamówieniu na kwote 200 złotych jak to nie robi to dużej różnicy(chociaż zawsze jakaś przedtreningówka za tego piątaka :D), ale jeśli chciałbym zamówić witaminy, to wole kupić tutaj za 20+4 i poczekać kilka dni, niestety minimalnie moge zapłacić 29 złotych (razem z wysyłką pocztą polska), więc po prostu wole wybrać się do sklepu i kupić to na miejscu za 30 zł, a szkoda bo bradzo lubie sfd.
Pozdrawiam serdecznie!


Zmieniony przez - kitaxxl w dniu 2018-03-07 20:19:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14657 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
Witaj,
dziwne, ja bez problemu mogę wybrać punkt ruchu. Załączam Print Screen

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Wina moze być w przeglądarce.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Spróbuj innej przeglądarki i/lub w trybie incognito (bez adblocka itp.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Faktycznie widze że u was działa
Niestety wina nie jest w przeglądarce, ani też komputerze bo u kolegi też nie działa
Moge prosić was o sprawdzenie dla Inowrocławia?
Może po prostu google ma problem z moim miastem
https://imgur.com/a/i1COw
Kiosków mamy kilka, ostatnio do oddalonego o 100m od mojego mieszkania zamawiałem książki i było wszystko ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zamówienie nr 1492140

Wiecej