SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Opinia-Trójbój

Wysłana -
Witam, chciałbym sięgnąć o opinie, czy w moim wypadku mam jakieś szanse za kilka lat na zawodach MP z zamiarem na EU... (Czy odpuścić sobie tą dyscyplinę, oraz czy tylko na sterydach z tym sportem można coś osiągnąć a może w dwuboju bym miał większe szanse?

Waga- 66kg
Wiek- 20lat
Wzrost- 165

Staż - ok 4/5lat

Wyniki:

Wyciskanie Sztangi- 100kg

Martwy Ciąg - 150kg

Przysiad- 90kg ( wąski i pełny.)

Wyciskanie żołnierskie- 60kg
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
szczerze to wyniki silowe sa tragiczne, bardzo slaby siad. w dwuboju tez trzeba silnym byc i zaczyna sie wczesniej, wiec jkak chcesz to mozesz sie pobawic w trojboj ale tam tez juz np Jakub Lenart bodajzed 16-17 lat i 210 w siadzie wiec wiesz ; D
Wysłana -
chyba ze trenujesz kilka msc dopiero to wtedy wyrowenasz dyspropocje, ale wyniki sa ogolnie slabe wiec raczej nie licz na jakiekolwiek starty na ta chwile ( jedynie martwy jako tako ok, ale sam fakt ze robisz w siadzie mniej niz na lawce to jest smieszne ; D

edit: ok, 4-5 lat staz, to nie bede tutaj ludzic ciebie szczerze, bo wyniki sa na serio slabe i jesli ktos na tym forum powie ze masz szanse to jest smieszny. ja w wieku 15 lat 90 w siadzie atg high bar zrobilem w kilka msc i przy takiej samej wadze praktycznie ( 72 jakos, ale bylem lekko zalany ; D

Zmieniony przez - zlatan07 w dniu 2018-05-28 17:35:30

Zmieniony przez - zlatan07 w dniu 2018-05-28 17:37:43
Wysłana -
Mi chodzi o siad taki do pięt wąsko rozstawione nogi, rekordy bez paska, generalnie nie trenowałem na sile dłużej niż 3miesiace głownie po 10-12 powtórzeń robiłem, z 2/3kg mam jeszcze do zrzucenia. Dzięki za powyższą odpowiedz.
Wysłana -
Z takimi wynikami, to możesz się bawić w budowanie siły 'for fun'
Wysłana -
Mozesz próbować, dobrego trenera bedziesz miał coś moze kiedyś osiągniesz, może w kategorii weteranów, bo naprawdę do porawy tu jest sporo, mozesz zerknać sobie na wyniki z zawodów.
Wysłana -
1. Jaki dwubój, podrzut i rwanie? W wieku 21 lat i przy treningu kulturystycznym?

2/ Zacznij robić treningi siłowe, masz przecież na forum dział o trójboju. Tam jest też również temat o aktualnych rekordach RAW i w sprzęcie
Wysłana -
jak przysiad dociągniesz do mc to można powiedzieć, ze doszedłeś do jakiejś tam pozycji wyjściowej, może nie jest tak żle ale pod warunkiem, że te 4-5 lat nie były do końca wykorzystane i niestety popełniłeś wiele błędów a wobec tego możesz mieć jeszcze duże rezerwy...
ogólnie powinieneś sobie spokojnie trenować a mniej wybiegać myślami w tym kierunku...
Wysłana -
apokalipsa
jak przysiad dociągniesz do mc to można powiedzieć, ze doszedłeś do jakiejś tam pozycji wyjściowej, może nie jest tak żle ale pod warunkiem, że te 4-5 lat nie były do końca wykorzystane i niestety popełniłeś wiele błędów a wobec tego możesz mieć jeszcze duże rezerwy...
ogólnie powinieneś sobie spokojnie trenować a mniej wybiegać myślami w tym kierunku...

Jednak z tym przysiadem to raczej złą techniką robię dlatego tak mało wychodziło, ogólnie mam nogi objętościowe dość i wytrenowane, w martwym dodałem 50kg samą zmianą chwytu. (Jaką techniką robić rekord na przysiad?)
Wysłana -
a ja bym proponował w ogóle wstawić filmiki i pokazać jak ćwiczysz
Wysłana -
low bar i tak jak wyzej
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź