SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Operacja przepukliny pachwinowej, a trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Jak w temacie, w poniedziałek przeszedłem zabieg usunięcia przepukliny pachwinowej. Moje pytanie brzmi, po jakim czasie mogę wrócić do lekkich treningów? Po konsultacji z lekarzem dowiedziałem się, że mam unikać wysiłku fizycznego przez 6 miesięcy, ale wydaje się to dość długo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32871 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Kwestia indywidualna , każdy człowiek jest inny. Operacja ( cięcie ) czy zabieg laparoskopowo? Siatka? Ja po cięciu i wstawieniu siatki wrcocilem do cięzkiej pracy fizycznej po 3 miesiącach i do treningów interwałowych tez w tym samym okresie . Do siłowych po 6 miesiącach .


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-06 07:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24
Odczekam ze dwa miesiące, wrócę i się okaże czy w ogóle będę w stanie ćwiczyć, jeśli nie to odpuszczę sobie na dłuższy czas, również miałem wstawianą siatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
keyso18
Odczekam ze dwa miesiące, wrócę i się okaże czy w ogóle będę w stanie ćwiczyć, jeśli nie to odpuszczę sobie na dłuższy czas, również miałem wstawianą siatkę.


masz zalecenia od lekarza prowadzącego i stosuj się do nich (zrobienie tego za wcześnie może mieć kiepskie skutki)
po tym okresie skonsultuj się jeszcze czy już na pewno możesz (oraz kwestia jaki wysiłek i jego intensywność) do obecnego wówczas stanu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Oj się mocno przejedziesz po tych 2 miesiacach spokojnie będziesz to odczuwał jeszcze, co najwyzej po 2 miesiacach mozesz się udać na konsultacje do lekarza a nie trening.

nie wiem po co się pytasz po jakim czasie masz powrócić jak już dostałeś odpowiedź 6 miesięcy, nikt inaczej Ci nie napisze, a jak ktos na forum by Ci napisał rok to komu uwierzysz temu z forum czy lekarzowi co zalecił czas o połowę krótszy ?
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co to za mięsień barku? Dwugłowy czy rotator? Boli przy dotyku - foto

Wiecej