SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Operacja barku u kogo?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 507
Hej,
na pewno ktoś z was miał operowany bark - artroskopię. Chciałam się poradzić gdzie na tą operację się zapisać? Ma ktoś jakiegoś sprawdzonego specjalistę?
Przyznam że wolałabym na NFZ, ale zdaje sobie sprawę z tego jak delikatna jest to sprawa i że nie każdy się podejmuje tej operacji.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dwóch świetnych specjalistów od barków dr Roman Brzóska (Bielsko-Biała) oraz dr Michał Drwięga z CMC (Warszawa)

z czym masz dokładnie problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 507
Dziekuję za szybką odpowiedź. Problem nie dotyczy bezpośrednio mnie tylko mojego faceta. Już jakiś czas temu zostało stwierdzone nawykowe wpadanie barku, lekarze zalecali operację bo bark wypada nawet przy skrecaniu kierownicą podczas jazdy. Boje się że w końcu może dojść do tragedii. Oczywiście odkłada zabieg w nieskończoność tłumacząc że nie znalazł dobrego specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Oczywiście rozumiem , dwóch powyższych jest świetnymi specjalistami i to nie tylko w skali Polskiej a trochę szerszej co można zresztą poczytasz CMC jak i Szpital w B-B mają kontrakty z NFZ aczkolwiek nie wiem co obejmujące i czy również przez tych specjalistów ale dobrze zadzwonić dowiedzieć się, może uda się w ramach ubezpieczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 507
Dziekuję, niestety do dr Romana Brzóski nawet do 17 lat czekania na zabieg w ramach NFZ. W CMC operują tylko dzieci na NFZ. Czekam na informacje o cenach takiego zabiegu. W Bielsku możebyć nawet 15 tysięcy ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Można było się tego spodziewać, że z dostępnością może być cieżko co do cen tym bardziej z racji samego zabiegu który nie jest tani a dwa że obaj wymienieni lekarze to są wysokiej klasy specjaliści.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny problem

Wiecej