SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Operacja

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
23 Wrzesnia mialem operacje i 11 Dni lezalem w szpitalu no i teraz jeszcze 6 dni w domu.
30 dni zwolnienia z W-F'u.
Do szpitala trafilem z objawami ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Srodoperacyjnie rozpoznano : "Diverticulitis Mackeli gangrenosa[562]" - rotfl
PYtanie:
Kiedy bede mogl znow cwiczyc na silowni ?
I co teraz bedzie (czyt. czego teraz nie bede mogl robic), a moze wszystko po staremu ???


Pozdrawiam
anar

"...jak się ciebie nie będą bali, to się z ciebie będą śmiali..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
hmm chyba z 2tyg. po cos tak nie powiem ci dokladnie...



Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
tylko sie nie zalamuj, ale z tego co sie orientuje to jest to tak: przez 3 miechy ograniczyc wysilek do niezbednego minimum, nastepne 3 mozna lajtowo zwiekszac, ale silownia to raczej zly pomysl - mysle, ze na silke nie powiniennes isc co najmniej przez 4-5 miesiecy, w koncu miales otrzewna rozcinana i sie tam trzymaj byku - bedzie dobrze, znajdz poki co jakies zajecie inne, ale w domu - ucz sie, czytak itd a jak juz wrocisz to bedziesz mial takie cisnienie, ze beda super efekty

poczekajmy, co powiedza inni, ale takie moje zdanie, a moj przyjaciel mial to robione jakies 4 lata temu, to cos pamietam

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że po 3 miesiącach możesz powoli zacząć wracać na siłownię. Nie przesadzaj z ciężarami i ćwicz mięśnie brzucha ( wzmocnienie ścian jamy brzusznej powinno zapobiec ewentualnej przepuklinie w bliźnie pooperacyjnej). Możesz też zastosować pas treningowy na brzuch.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
miesnie brzucha?
trzy miesiace?
Chcesz go pod noz znowu podeslac?
3 miechy bezwysilkowe
potem 3 miechy cwiczen takich jak basen ,pasy stymulany (fobre w rekonwalescencji po operacji).
Jak nic nie bedzie po tych 6 miechach to zabierz sie za silownie, ale zaczynajac od zera.

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronowicz. Przecież napisałem, że 3 miesiące nic, a potem bardzo delikatnie. Przynajmniej takie były moje intencje.
Dla porównania- kobiety po cięciu cesarskim są w szpitalu tydzień, potem idą do domu i nie sądzę, aby przez następne 3 miesiące nic nie robiły. Wręcz przeciwnie- zajmują się dzieckiem i domem.

"Nie wolno się bać. Strach zabija duszę... Stawię mu czoło. Niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie... Którędy przeszedł strach, tam nie ma nic. Jestem tylko ja." Diuna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
nie ma mowy, zeby po 3 miesiacach zaczynac cwiczyc i to jeszcze miesnie brzucha; tak jak mowilem wczesniej i co podkreslil Ron - po jakis 6 miechach mozna zaczynac, ale bardzo lekko jezeli chodzi o brzuch lub wcale jeszcze, go nie robic
kobiety jak maja cesarskie ciecie, to nie wiem dokladnie co robia, ale z 2 miechy na pewno odpoczywaja, a jak sie pozniej zajmuja dzieckiem to typu obiadki, lekka pielegnacja itd, ale napewno przez najblizsze 4-5 miesiecy op porodzie jest to wysilek fizyczny o bardzo malej intensywnosci;
dluga rekonwalescencja w tych wypadkach jest potrzebna, gdyz jak mowil Ronowicz, nie mozna dopuscic do odbliznienia rany i przepulkiny, a trzeba wciaz pamietac, ze to byl przeszyty brzuch;
niech sie kolega nie doluje tymi opiniami; ucz sie teraz i odpoczywaj; bedzie dobrze; ja jak sie czasem ucze to mam przerwe nawet do 3 miesiecy - takze nie przejmuj sie tam - miesnie maja swoja pamiec i bedzie dobrze

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
qrde waze teraz 63kg.
Wlasnie rozpoczalem nowy cykl (na ktorego tak sie napalilem) i robilem sobie pomiar 70 kg (czyli 7 kg spadku jaaa to mniej niz zaczynalem cwiczyc w grudniu)
1 tydz. cyklu i operacja jaki dol.... a tak sie do niego przygotowywalem...

Moze macie jakis pomysl na te 3(6) miechy ??? bo zawsze silowania byla dla mnie najwazniejsza i wiela dawala a co teraz...


Pozdrawiam
anar

"...jak się ciebie nie będą bali, to się z ciebie będą śmiali..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
BTW: ale przeciez z w-f zwolnienie tylko na 30 dni


Pozdrawiam
anar

"...jak się ciebie nie będą bali, to się z ciebie będą śmiali..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
ja mam taki pomysl na ten okres jak mowilem - rozwijac zainteresowania
nie wiem dlaczego masz zowlnienie tylko na 30 dni, przeciez chyba miales rozcinana jame brzuszna czy sie nie myle?
odoczniesz od silowni sie nic nie stanie.
a swoja droga to jakim cudem z wf zwolnienie na miesiac? - moj kumpel mial na 3 miechy

e^(j*pi)+1=0; e~2,72; pi~3,14; j*j=-1

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39589
Najważniejsze aby się za bardzo nie przejmować bo czas będzie Ci się dłużył jeszcze bardziej. Możesz ćwiczyć przedramiona są specjalne "ściskacze", można je kupić nie tylko w sklepach sportowych. A później, może po dwóch miesiącach możesz ćwiczyć wspięcia na palce bez dodatkowego obciążenia. Takie ćwiczenia na pewno nie powinny zaszkodzić.
Nie łam się.

Drzey

Drzey

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Dzieki za dobre slowa

No wlasnie tez sie zastanawiam z tym zwolnieniem (tylko 30 dni).

Pozdrawiam
anar

"...jak się ciebie nie będą bali, to się z ciebie będą śmiali..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

chyba skrecenie kostki

Następny temat

syfy ciag dalszy....

WHEY premium