SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opaska na kostkę do wyciągu

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 88 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 921
Witam,
Używa ktoś może opaskę do wyciągu ankle strap do treningu nóg? Nadaje się ona do treningu w domowej siłowni? Na allegro jest para za 35zł ale nie wiem czy nie jest to jakiś szajs.




"Akceptuje tylko zwycięstwo i walkę do samego końca"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Używałem czegoś podobnego. Oprócz przywodzicieli i odwodzicieli, ciężko na tym jakoś sensownie poćwiczyć. Ale tylko 1 miałem z tym do czynienia i zbyt wiele nie kombinowałem. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1412
Świetnie się robi brzuch na wyciągu dolnym, ale to już ćwiczenia dla zaawansownych. Sam muszę kupić, bo u nas nie ma na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
no,tyle ze to temat sprzed 3 lat i pytanie dotyczyło czego innego...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plank + pompki bez rozgrzewki, 3x dziennie

Następny temat

Ławeczka na brzuch

WHEY premium