SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opamietajcie sie !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a mac, za przeproszeniem.

Od kilku tygodni jest wysyp "sezonowcow", czylu jak stac sie napakowanym w 4 tygodnie, zeby na plazy byc najfajnejszym chlopakiem.

****a, za przeproszeniem, to nie mozliwe, nawet po 1000 tabletek metki.
Dajcie na wstrzymanie, jak juz siegacie po sterydy, to niech to bedzie po porzadnym treningu i okresie diety.
A potem mowia, ze kulturysci to kretyni i koksy i ****a maja racje, po 90% to wlasnie sezonowcy.

Ok, checie to bierzcie, najwyzej bedziecie potem kwekac a efekty i tak znikna w oka mngnieniu.

Krasnall
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
amen

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Dokładnie!!!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
....przypowieść z pisma ś....;)
Dzisiaj byłem na takiej wiejskiej imprezie.
A że jest goraco to bylem troche porozbierany
Podeszli do mnie kolesie i mowia ze jest tu tez taki jeden co koksuje i chce sie mnie o cos spytac .****a nie jestem jakas miekka pyta ale wiecie jak to na takich imprezach pomyslalem ze podejdzie jakis ogr nakoksowany (lepiej niz ja hehe) i bedzie zadyma.A wiec czekam czekam.Nagle gdzies z tylu podchodzi do mnie koles myslalem ze o cos zapyta a t sie okazalo ze to ten "nakoksowany" Hehe nawet go nie zauwazylem podszedl taki skromny i na oko wazacy z 60 Kg . Mowi ze wlasnie zaczal pakowac i juz po miesiacu mial cykl 100 mety za soba. Od razu sie pytal co biore i ze tez tak chce jak ja wygladac (choc wcale nie jestem gigantem hehe) Nawet nic nie powiedzialem bo zalamalem sie.

Ludzie powtorze za krasnalem nie da rady w ciagu paru miesiecy nawet na silnych koxach zostac Arnoldem (tak chcial ten koles).

Niestety tak jest co roku i chyba na to nic nie poradzimy.A na pytania w stylu "hej mam 16 lat zbliżają sie wakacje i chce sie napakowac . Co brac by byc duzym?" najlepiej nie odpowiadac bo szkoda słów

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Zgadza sie . DO tego dzialu powinny miec wstep osoby powyzej 21 lat. Wydaje mi sie ze ludzie w tym wieku sa na tyle madrzy ze wiedza co robia , a poza tym jest to granica od ktorej mozna myslec o przujmowaniu jakiegokolwiek sterydu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
Kain mow sobie co chcesz ale ja slyszalem ze tacy po 60 kg to na wsi podkowy wyginaja:)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Ja też miałem taki przypadek jak KAIN:
a że to była wieś - poleciłem osiłkowi wp*****lanie paszy witaminowej dla świń (zapomniałem nazwy) - i tak zrobił...))
Oczywiście nie zdradziłem mu największego sekretu (że najlepiej idzie jak się weźmie kacze g**** pod język) - ale następnym razem tak zrobię.........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem to samo koleś 2 może 4 trening - pytanie co brać.
Ale tak jak wszyscy z długoterminowych kulturystów sądzę że co rok jest i będzie to samo.Albo i jeszcze gorzej

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1078 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5820
Cyberpaker co do paszy dla świń to chodziło może o Mlekopak?
Nie naśmiewaj sie tak,bo u nas sporo zapasników to wsuwało (za***isty tucznik)
lepszy niż gainerki)))


Pozdro)))

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
Masz rację - podpisuję się pod tym Krasnal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Maria to po co na dopingu siedzisz...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak długo?

Następny temat

Ze strony glownej (o testosteronie)

WHEY premium