SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opamiętajcie się??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
To prawda co piszecie o sezonowcach i małolatach, ale jeśli ktoś chce wziąść to i tak weźmie. Na fajkach masz napisane że dostaniesz raka. I co z tego? Jarają ile wlezie. Jaki jest sens zaciągnięcia się dymem? Po sterydach przynajmiej będzie jakiś mniejszy/większy efekt. Co do zdrowia to skąd wiesz że jutro nie rozjedzie cię samochód albo coś w tym stylu? Czemu wszyscy mówią "popatrz co będzie z tobą za 10 lat". Nie wiem czy kogoś interesuje co z nim będzie, ważne co jest teraz. Jeśli chcą brać to niech biorą. Niech chociaż wiedzą jak. Nie odróżniacie jednak tych którzy naprawdę chcą urosnąć, ćwiczyć od tych którzy się nakoksują i będą tylko szpanować.

Do fachowców>> Coraz częściej udzielacie bzdurnych odpowiedzi na poziomie d****a. Nie mam zamiaru tu nikogo obrażać, ale jeśli macie pisać takie bzdety to lepiej nic nie piszcie. O wiele lepiej wygląda post z 0 odpowiedzi. Takie pier**** w wypowiedziach tylko źle o was świadczą
1

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W jednym z SS sie zgadzam - mam do czynienia z dzieciakami (jestem belfrem) i powiem Wam ze takie odp. typu "Nie bierz tego taki owaki bo to gowno" nic nie daja a wrecz maja odwrotny skutek. On i tak to zrobi tylko bez jakiej kolwiek wiedzy na ten temat (chyba ze przeczyta jeden z artykulow G. Zulaka gdzie nie ma rozpisanego na cykl sposobu wziecia 100 tab. metanabolu. W swoim zyciu spotkalem sie z dzieciakami co brali po 15 tab dziennie ruskiego miecia tylko i wylacznie z niewiedzy, byli tacy co brali 1 tab co 2 dnib bo ktos im pchnal jeden listek miecia za 50 zl i rozpisal im to na 5 tyg. I w tym jest wlasnie rola forum, nie zbywajcie ich dajcie i konkretne odpowiedzi, ja na tyle na ile starcza mi wiedzy zawsze odpowiem (sa czasami wyjatki)starajcie sie ich nastraszyc troche podemonizowac ale jednoczesnie piszac prawde. Bo czasami od tej hipokryzji chce mi sie zygac. Naprawde mam duzo szacunku dla pakerow naturalnych ale tylko tych co nie wp*****l... sie do tej rubryki i nie cwaniacza. Bo sam jestem bardzo tolerancyjny a rozni mnie tylko to od nich ze w tym sporcie chce osiagnac cos wiecej niz oni. A propo tolerancji stary (mowie do "SS") zmien ksywke.



Nara.

Pacman
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Nowy tu jestes a juz tak jape drzesz. Rownie dobrze mozna tez tak powiedziec: Najlepjiej sie zastrzelic bo poco sie meczyc na tym swiecie, przeciez i tak kiedys trzeba umrzec? Troche jest racji w tym co piszesz ale poco robic taka afere? Lepjiej wypelnij profil.
1

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie Big Brother ze sa nowi i starzy tylko raczej madrzy i glupi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ss, wygladasz mi na kolesia, ktory "musi" sie szybko dowartosciowac.

Pamietaj, ze nie wszyscy biora sterydy, pija wodka, pala paierosy i trawe.

Ci co to robia, robia to dobrze i zle.

Ty zaczales zle.

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaden problem sie "nakoksowac" i wygladac na wakacje, problem to to utrzymac. I tu sie dopiero mozna sprawdzic.



Nara.

Pacman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Ss czekamy na twoje odpowiedzi i wskazowki,w sprawie dopingu,bede bardzo rad,jesli sie okaze ze naprawde cos potrafisz pomoc.
Wypelnij profil przedstaw sie,udowodnij ze masz wiecej racji od tych co piszom bez sensu,masz na mysli pewnie miedzy innymi mnie.
Jak na razie wyslales tylko 11 artykolow,wiec chyba za bardzo nikomu nie pomogles.
a z tym ze moze nas samochod rozjechac,to masz w 100% racje,mam podobny tok myslenia co do zycia i tego ze jest nam dane tyle a nie wiecej zycia i nikt ani nic tego nie zmieni.

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak kingkong to tylko sie klasc i czekac na smierc bo i tak sie nic nie zrobi :)
Skad u Ciebie taki pesymizm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Jak byłbym mądry to bym nie pisał na forum swoich pytań. I nie twierdzę że jesteście głupkami, bo na pewno macie o wiele większą wiedzę niż ja. Prawda że wybrałem "drogę na skróty" ale nie zamierzam nawalić się na wakacje żeby szpanować. Chcę być po prostu "większy" i to przez wiele lat. Inny problem jaki tu mam to niektóre wasze odpowiedzi. Jeśli macie zamiar skrytykować jakiegoś sterydowego małolata to lepiej wogóle nie odpowiadajcie na jego post. Coraz częściej widzę wasze beznadziejne odpowiedzi. Moim zdaniem tylko pogarszacie sobie tym opinię.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tych wypowiedziach dyskutowaliśmy już w topicu szatni. To jest dla ich dobra, bo chociaz niech jednen na stu nie weźmie koksu przez o******l na forum, to już jest sukces!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Celem portalu jest m.in. informowane innych o skutkach zazywwania sterydow. Nie interesuje nas czy ktos mysli o zdrowiu czy nie. To jest jego sprawa. Jednak jezeli ktos pyta o branie koksu najpierw powinien sie dowiedziec wszystkich pozytywnych (szybki przyrost masy miesniowej i sily) jak i negatywnych (szybka utrata zdrowia) skutkach zazywania SA.
Nie wiem czy wiesz ale jest mnostwo osob ktore koksuja nie majac pojecia jak za***iscie dziala np. kreatyna. Nie ostrzegamy "malolatow" i "sezonowcow" ale wszystkie osoby chcace rozpoczac wspomaganie sterydami. Nie odrozniamy tez "tych którzy naprawdę chcą urosnąć, ćwiczyć od tych którzy się nakoksują i będą tylko szpanować" bo niby jak to robic?

Czy jezeli zapytalbys mnie o koksy to chcialbys wiedziec o nich tylko same plusy czy wszystko na temat ich pozytywnego jak i negatywnego dzialania? Wiele osob nie zdaje sobie sprawy jakie ryzyko niesie ze soba zazywanie SA, albo nie docieraja do nich artykuly zawarte w roznego typu pismach bo ciagle slysza od kolegow: "Jak raz wezmiesz to Ci nic nie bedzie...". Dlatego celem serwisu jest kompetentne informowanie a czy ktos madrze wykorzysta te informacje czy nie to juz nie nasz problem.

Dlatego nie zgadzam sie z Toba. Nie pisz wiecej ze mamy sie opamietac bo nie masz racji. Zgadzam sie z Toba ze co poniektorzy zachowuja sie opryskliwie w stosunku do pytajacych. Rzeczywiscie to nalezaloby zmienic. Ale nie to ze chcemy kogos uchronic przed skutkami jego niewiedzy...

WEBADI

Zmieniony przez - WEBADI w dniu 01-05-11 02:10:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
tak zgadza sie czesc uczestnikow ,nie zawszezachowuje sie doskonale ,zbywajac pytajacych odpowiedziami bez sensu,juz nawet pare razy zwrucielem na to uwage.
Ja staram sie zawsze,jak tylko mam czas i wiedze w danej dziedzinie odpowiedziec.
ale prawdajest taka ze kazdy ma swojom wole i pisze co chce,jesli przekroczy uprawnienia regulaminu,jest kasowany,wiec nie Tobie sadzic co kto pisze
pozdrawiam



Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol tabletkowy

Następny temat

REKORD !!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium