SFD.pl Doping - zdjęcia

Dodaj odpowiedź

Omnadren 250 - 2 rodzaje , widoczne roznice, ktory dobry ???

Wysłana -
W rece wpadła mi omka ktora na pierwszy rzut oka znacznie sie rozni od tego co kidys widzialem odcień pudelka jest ciemniejszy ampułki sa dłuzsze , naklejka bez problemu idzie odkleic , tusz na naklejce sie zaciera na fotkach jest to towar oznaczony nr 1
Seria :011206 12 2009

co o tym sądzicie???

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
.

Zmieniony przez - robaleq w dniu 2007-03-08 14:55:59
Wysłana -
Miałem obydwie w rękach, każda działała. =D
Wysłana -
mnie bardzo dziwi taka roznica miedzy 2 ampulkami tego samego produktu tymbardzoej ze jest to towar apteczny a nie under.
Co do dzialania to sie przekonam jak dziala jeden i drugio ale to za kilka tygodni
Wysłana -
i ja sie spodkalem z podrobkal, a najlepiej jes ja odrozniec po zapachu, wiadomo jak oma smierdzi z buteleczki, a mi sie trafil stuf bezwonny, o smaku wody tye ze tlusty... a orginal podobno jest gozki i piecze w jezyk
Wysłana -
orginal jest paskudny w smaku ,no i śmierdzi...
ale w język nie piecze :P
Wysłana -
ja tą w jaśniejszym opakowaniu biłem i była dobra.zalało konkret.żeby na fejka omki trafić to trzeba mieć już strasznego pecha.takie jest moje zdanie
Wysłana -
orginał ma taki mączny smak, jak się raz spróbuje to całe życie się go pamięta
Wysłana -
ja w maju trafilem na wy***ke omki, teraz mam legit ale z tamtej wy***ki mam ampulke jedna i pudelko to porownam i napisze, moe fotki porobie tylko aparat bym musial od panny wziac
Wysłana -
założe sie że w 90% przypadkach zakładanych tematów w stylu....****a uważajcie bo to wy***ka omki metki czy deci.....wine za brak przyrostów ponosi brak diety.taka prawda jest tylko każdy sobie wmawia że to kiepski towar był.bo tak jest lepiej dla psychiki łatwiej sie z tym pogodzić niż z tym że sie koksi i nie ma sie diety.
Wysłana -
Co ty mi tu ******lisz ponad 80% koksów na polskim czarnym rynku to wy***ki i ściemy...Taka jest prawda. Apropo.. jelfa w jelfie ****a wszystko mozliwe heh heh
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź