SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren 250 - 2 rodzaje , widoczne roznice, ktory dobry ???

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W rece wpadła mi omka ktora na pierwszy rzut oka znacznie sie rozni od tego co kidys widzialem odcień pudelka jest ciemniejszy ampułki sa dłuzsze , naklejka bez problemu idzie odkleic , tusz na naklejce sie zaciera na fotkach jest to towar oznaczony nr 1
Seria :011206 12 2009


















co o tym sądzicie???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
.

Zmieniony przez - robaleq w dniu 2007-03-08 14:55:59

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3619 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41723
Miałem obydwie w rękach, każda działała. =D

Promotor zdrowia z fizjoterapią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mnie bardzo dziwi taka roznica miedzy 2 ampulkami tego samego produktu tymbardzoej ze jest to towar apteczny a nie under.
Co do dzialania to sie przekonam jak dziala jeden i drugio ale to za kilka tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4606
i ja sie spodkalem z podrobkal, a najlepiej jes ja odrozniec po zapachu, wiadomo jak oma smierdzi z buteleczki, a mi sie trafil stuf bezwonny, o smaku wody tye ze tlusty... a orginal podobno jest gozki i piecze w jezyk

Na początku stworzyłem niebo i ziemię

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 241
orginal jest paskudny w smaku ,no i śmierdzi...
ale w język nie piecze :P

"Może kiedyś lepsze jutro ,szampan płynący ku nagim sutkom"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3528
ja tą w jaśniejszym opakowaniu biłem i była dobra.zalało konkret.żeby na fejka omki trafić to trzeba mieć już strasznego pecha.takie jest moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1892
orginał ma taki mączny smak, jak się raz spróbuje to całe życie się go pamięta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
ja w maju trafilem na wy***ke omki, teraz mam legit ale z tamtej wy***ki mam ampulke jedna i pudelko to porownam i napisze, moe fotki porobie tylko aparat bym musial od panny wziac

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3528
założe sie że w 90% przypadkach zakładanych tematów w stylu....****a uważajcie bo to wy***ka omki metki czy deci.....wine za brak przyrostów ponosi brak diety.taka prawda jest tylko każdy sobie wmawia że to kiepski towar był.bo tak jest lepiej dla psychiki łatwiej sie z tym pogodzić niż z tym że sie koksi i nie ma sie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 917
Co ty mi tu ******lisz ponad 80% koksów na polskim czarnym rynku to wy***ki i ściemy...Taka jest prawda. Apropo.. jelfa w jelfie ****a wszystko mozliwe heh heh

NO PAIN NO GAIN
http://www.itf.prv.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanabolon - ( EAP - Holland ) 1tab / 5mg

Następny temat

[REAL] Testosterone Enanthate (Norma, Grecja)

Wiecej