SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren 250 - 2 rodzaje , widoczne roznice, ktory dobry ???

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odświerzam bo fajnie sie czyta
ale ja wam powiem jedno że naprawde kiedyś jak chłopaki chwytali za 2omki/tyg to rośli jak rusek na drożdżach a teraz chłopaki u mnie dalej pierwszy cykl ? 200metki 20omo i nie transformują sie już tak

ja osobiście wbiłem tylko 2 paczki i jak wbiłem pierwszą czułem sie wspaniale siła/masa up dokupiłem drógą i pomimo bicia częsciej nic sie dalej nie ruszyło

pewnie w związku z hvjową dietą ale może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
http://www.omnadren.prv.pl/ tutaj masz stronke i tak jest wyjaśnione jak rozróżnic podróbki ;] Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ja tego jeszcze nie było na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 51


oryginał wali chemią, jest gęsty, dobrze ktoś tu wspominał że jak spłynie do szyjki ampy to trzeba potrząsnąć aby zszedł na dno, nie boli podczas strzału ( rzecz względna bo mnie nie bolało a są zdania podzielone ) ale za to napiera przez 3 dni dupa, po paru ampach bolą nogi na dłuższym spacerku i morda puchnie, brać najlepiej z proscarem, na odblokowanie clomid, proviron i jakaś kreta ( w zasadzie było to już tutaj mówione ale wypowiadam się za siebie ) Pozdro ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A patrzysz czasami na daty postow ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4380
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanabolon - ( EAP - Holland ) 1tab / 5mg

Następny temat

[REAL] Testosterone Enanthate (Norma, Grecja)

Wiecej