SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Omnadren 250

Wysłana -
Witam,
Zamierzam rozpocząć swój pierwszy cykl sterydowy na Omnadrenie 250 - 1 szot e7d - i stąd mam pytanko odnośnie długości cyklu.
Znajomy jest na tym środku na cyklu od paru dobrych miesięcy i podsunął pomysł ,żeby jechać tak jak on pierwsze 2-3 miesiące na dawce 1ml e7d a potem zwiekszyć dawkę na 1ml e5d i po prostu podczas cyklu badać się i ciągnąc tak nawet rok czasu jeżeli zdrowie pozwoli.
Troszkę się mi to rozbija o teorie ,którą chciałem na początku przyjąć czyli cykl ok.16 tygodniowy na stałej dawce i odstawienie.
Nie jestem przeciwnikiem bycia na długim cyklu ale jestem po prostu ciekaw czy jest to po prostu dobre rozwiązanie.
Co o tym myślicie?

Ankieta:
1. WIEK:22
2. WAGA:75
3. WZROST:175
4. WYMIARY:
-biceps:b.d
-klatka:b.d
-udo:b.d
-talia:b.d
5. STAŻ NA SIŁOWNI: około 4 lat siłownia
6. DIETA:
-białko:215g
-węglowodany:420g
-tłuszcz:65g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING:4do5 treningów w tygodniu cf
9. CEL CYKLU: siła plus czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:brak
11. POZIOM BF%:10-12%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):ekto
13. STAN ZDROWIA:bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1900
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100kg
-martwy ciąg:190kg
-przysiad: 160x1 - 130x10
Wysłana -
Witam

Trochę wcześnie zdecydowałeś się na SAA. Wyniki masz jeszcze nie duże i sporo można było zbudować naturalnie. Ale to Twoja decyzja. Na pewno nie ma sensu 2 miesięczny cykl na omnadrenie, więc znajomy ma trochę racji. Kilka miesięcy to minimum, jeśli chcemy zbudować solidną dawke mięsni i siły. Oczywiście w trakcie cyklu musisz zadbać o profilaktykę, wykonywać regularnie badania i stosować leki takie jak HCG. Jeśli zaś chodzi o sam omnadren, czyli potocznie "omkę" to środek ów żłożony jest z czterech estrów testosteronu :

-Testosteron caprinicum 100 mg
-Testosteron propionicum 30 mg
-Testosteron phenylpropionicum 60 mg
-Testosteron isocapronicum 60 mg

Podczas stosowania omnadrenu możemy zabserwować między innymi : przyrost masy mięsniowej i siły, zwiększoną retencję wody (co można regulować wykonując badania i trzymając odpowiednią dietę), poprawioną regenerację, lepsze samopoczucie.

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Czym dluzszy cykl tym ciezej z pct pozniej
16 tyg na spokojnie po 6-7 tyg podbij lekko dawke
Co 4-5 tyg podawaj hcg
Wysłana -
Czyli nawet jeżeli przy profilaktyce ,wbijaniu hcg co 5 tyg i zbijaniu estro i prolki podczas długiego cyklu cieżko na sam koniec się odblokować?
Wysłana -
Wszystko zapeztly od organizmu,jeden bedzie mial ciezej odblokowac sie po pol rocznym cyklu a drugi latwo sie odblokuje po 3latach a estro i prl nie ma nic do tego bo przez caly cykl nie musisz zbijac tylko pod koniec cyklu

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-01-27 07:41:54
Wysłana -
stefanbatorywporcie
Czyli nawet jeżeli przy profilaktyce ,wbijaniu hcg co 5 tyg i zbijaniu estro i prolki podczas długiego cyklu cieżko na sam koniec się odblokować?

Kolego zalezy co oznacza dla ciebie slowo dlugi???
Czy 20 tygodni czy 36 miesiecy
Wysłana -
lodzianin1
stefanbatorywporcie

Kolego zalezy co oznacza dla ciebie slowo dlugi???
Czy 20 tygodni czy 36 miesiecy

Długi dla mnie to już okres 6-12 miesięcy i jeżeli miałbym się decydować to celowałbym w ten przedział.
Czyli na takim cyklu wystarczy profilaktyka plus hcg co 5 tyg?
Wysłana -
Wbrew pozorom , w młodym wieku łatwiej się odblokować niż my starsi 40 lat plus,natomiast
Wysłana -
Hcg co 4-6tyg,przed odblokiem prl i e2 zbic do widelek,pozniej odpowiednia dawka hcg potwierxzona badaniami,nast epnie clom z tamoxem i si
Wysłana -
[Wbrew pozorom , w młodym wieku łatwiej się odblokować niż my starsi 40 lat plus, natomiast, jw. koledzy piszą
odblok to też kwestia indywidualna, oraz sposób przeprowadzenia pct.
Wysłana -
kamilplnk
Hcg co 4-6tyg,przed odblokiem prl i e2 zbic do widelek,pozniej odpowiednia dawka hcg potwierxzona badaniami,nast epnie clom z tamoxem i si

Nie lepiej estro zbić dopiero po hcg? Przecież ono je może też ładnie wywalić. Zresztą przy dawkowaniu omki jak planuje autor wątpie by e2 było tak wysoko i konieczne było zbijanie. Jak już to jakiś bloker jak nolva powinien dać radę.
Wysłana -
Z HCG przed sermami dodaj exe i proviron na progesteron i estrogen. Prolaktyna raczej nie powinna być
podbita nasamej omce.
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź