SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 tyg również sądzę, że po takim cyklu spokojnie powinno wystarczyć.
Co do hcg w teorii najlepiej było by się wstrzelić jak piszesz, odpowiedni czas po odstawieniu w momencie jak testosteron będzie mniej więcej w widełkach. No ale w praktyce bez badań w życiu idealnie się z tym nie wstrzeli. Wiadomo troszkę w jedną czy w drugą stronę powinno być ok, ja jednak wolę wcześniej niż później.
Kolejny problem to estro, testosteron spada pierwszy estro dopiero trochę później po nim co też utrudnia odblok, zresztą biorąc hcg podobnie sprawa wygląda. Dlatego jak pisałem tamox czy provi się tu przydaje. Blokujesz estro lub wyrównujesz poziom andro do e2. Teoria teorią ale się w miarę to sprawdza.
Niby jak Ty czy ktoś tam pisał IA też dobra sprawa, tylko że to estro na hcg też trzeba kontrolować. Ale z tym łatwo przesadzić.

Jeszcze jest stary sposób brania sermów i hcg w ten sam czas, niby trochę przeczy to sobie bo jedno odblokowuje, drugie blokuje aczkolwiek ponoć się sprawdzało. Sam nie próbowałem, znam tylko ze słyszenia.

Zresztą ja już z obiegu wypadłem parę lat temu, choroba i takie tam, tak czy inaczej sprawdzało się, ale kontakty ze stosującymi saa dalej utrzymuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4297
Panowie,
Czyli po ilu tygodniach można zmienić dawkę z 1ml e7d na e5d?
Decyduje się na minimum 6 miesięczny cykl.
Ovigil wezme w 5 tygodniu


Zmieniony przez - stefanbatorywporcie w dniu 2018-01-29 11:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sam musisz wyczuc,jesli towar bedzie krecil beda postepy to lec dalej raz w tyg...jesli bedzie stagnacja,dorzucisz kcal,zmienisz trening i nadal nic to wtedy zwieksz ale mysle ze pierwsze 2-3miesiace lec bez zmian choc nie powiedziane ze i caly cykl tak polecisz a nast zrobisz e5d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4297
Panowie szybkie pytanko. Czy warto dorzucić oxe? Czy ten kosmetyk raczej nie wiele zmieni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
w twoim wypadku nic nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94147 Napisanych postów 364000 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667777
stefanbatorywporcie
Panowie szybkie pytanko. Czy warto dorzucić oxe? Czy ten kosmetyk raczej nie wiele zmieni?


leć na razie na samym test po kilku tyg podbij dawkę za jakieś 3 miesiące możesz myśleć o dołożeniu 2 środka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4297
e-lite
w twoim wypadku nic nie da


jakieś uzasadnienie?
a w jakim wypadku to ewentualnie coś da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94147 Napisanych postów 364000 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667777
oxa to kosmetyk test to nr 1 jeśli chodzi o wspomaganie w tym sporcie
pierwszy cykl na start sam test jak dopniesz żarcie będzie zamiatał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4297
lodzianin1
stefanbatorywporcie
Panowie szybkie pytanko. Czy warto dorzucić oxe? Czy ten kosmetyk raczej nie wiele zmieni?


leć na razie na samym test po kilku tyg podbij dawkę za jakieś 3 miesiące możesz myśleć o dołożeniu 2 środka


Ok rozumiem. W niedziele bije 4 szota i bede zbierał się za badania kontrolne przed podaniem hcg,który planuje po 5 szocie. Wkleje tutaj wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4297
Panowie małe pytanko. W poniedziałek mam zamiar zrobić badanie i teraz zastanawiam się czy po treningu (wciąż naczczo) badanie będzie miarodajne? Ewentualnie czy mogę zrobić ciężki trening po badaniu? Czy raczej nie zaleca się wysiłku po pobieraniu krwi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vertex dlugi tren

Następny temat

HCG NA CYKLU CZY POTRZEBNE I KIEDY?

WHEY premium