SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omnadren..po zastrzyku straszny bol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Witajcie wielkoludy!
Mam taki problem..bralem omnadren z metaanabolem i chce ta kuracje powtorzyc..lecz mam obawy przed potwornym bolem..mianowicie po zastrzyku z omy..na drugi dzien nie moglem chodzic..potwornie mnie posladek bolal..po drugim zastrzyku w drugi posladek byla identyczna sytuacja..po trzecim strzale rowniez w posladek bol nie byl tak duzy ale nadal mialem problemy z poruszaniem sie.Czy to jest normalne..czy gdy powtorze teraz kuracje bede mial te same objawy?Oma w 100% jest oryginalna.Dzieki wszystkim za odpowiedz..pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1155
Słuchaj ja bralem dwa cykle z omki przy pierwszym identyczny ból jak twój dupsko okropnie bolało a jak walnąłem w udo to nie mogłem chodzić tyko kulałem twora był 100% oryginalny bo z apteki. Moim i nie tylko moim zdaniem jeśli boli to oryginał! A po zatym igła 6 i wolno wpuszczać olej w tyłek i porządnnie rozmawsować do tego najlepiej spirytus salicylowy i nic nie bedzie boloało. wlasnie teraz jestm po 12 zastrzyku omki i czuje bardzo lleki ból na drugi dzień i mija, natomiast mam zrosty i lekkie sińce. wiec nie martw sie tylko wal smialo. Ja uważam ze omka to dobry i tani steryd ja na nim robie spokojne 10kg wagi i 30 kg sily na lawce, po tym trace ok 4 kg. Wiec dla mnie jest ok.
pozdrawiam

arnoldd
1

arnoldd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 2620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18606
Nie jest to normalne. Przyczyna bólu może być taka, że albo niepotrzebnie użyłeś dużo za dużej igły (0.7/0.8 wystarczy w pośladek), albo wykonałeś nieprawidłowo zastrzyk, tzn. wbiłeś go w nieodpowiednią część pośladka, lub pod zbyt dużym naciskiem itp. albo zbyt dużo płynu wstrzyknąłeś naraz do jednego pośladka. Ból może nastąpić również wtedy gdy szybko wstrzykujesz substancję, rób więc to powoli. Nie mówię Ci tego z doświadczenia, ale to ważna teoria bo bez niej nie zrobisz dobrze zastrzyku. Poczytaj sobie jak zrobić dobrze zastrzyk, pamiętaj żęby rozmasować mięsień po zastrzyku itp. i jeżeli lejesz dużo to dziel dawkę na dwa pośladki.
Masz tutaj linki, gdzie możesz dowiedzieć się jak się kłóć :
http://www.kulturystyka.pl/art/injekcja.htm ,

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=3774&forum_id=14&Topic_Title=&forum_title=Doping ,

http://www.spotinjections.com/ ;


*** HOLDER - doradca w dziale doping ***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
hmmmm wiec dziekuje za wszystkie rady ale zastrzyk byl wykonywany przez fachowca..robila go pielegniarka..bralem jeden strzal tygodniowo..a ilosc omnadrenu byla rowna 1ml w jednym strzale..wiec jaki to moze byc problem..prosze o pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
jak zaraz po strzale napniesz mięśnie - będą Cię boleć

Pozdrowienia...

www.dyq.republika.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
hmmm tak uwazasz..szczerze mowiac nie zwracalem na to uwagi..ale w trakcie zastrzyku mialem miesnie rozluznione..a mam takie pytanko..bo tak mi sie wydaje ze jezeli po zastrzyku chodzilem to tez bede odczuwal bol na drugi dzien bo w koncu miesnie podczas chodzenia pracuja..czy nie mam racji?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Towar lipa jeżeli seria 30801 to napewno sprawdzi czy data iseria nie są nadrukowane powinny być bite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Wiec tak..seria jest taka jak napisales..na opakowaniu jest ona wybita wraz z data zas na ampulce jest naklejka na ktorej sa nadrukowane te dwie informacje..wiec jak to w koncu jest?Mam trefny towar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to masz lewizne i dlatego cie dupa bolala. Poza tym na pewno wiekszosc omy krazacej na rynku (a jest tego na szczescie coraz mniej) z seria: 20201 i 10500, to lewizna.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 75 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
hmmm to mam takie pytanie..skoro mialem nie oryginalny omnadren to dlaczego mialem bardzo dobre przyrosty miesni oraz sily?Mam jeszcze na nastepna kuracje tego samego specyfiku..doradzcie mi czy moge go brac czy tez lepiej go wyrzucic..dzieki jeszcze raz za wszystkie nformacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6590
gratulacje wyboru środka ale nie o to mi chodzi .bolenie dupy to proces dość normalny przy zarzywaniu omnadrenu .wszyscy których znam mieli takie same efekty ,może to być spowodowane nadwrażliwością na ten lek.niczym się nie przejmuj moi koledzy mieli takie same obiawy niektyrzy mieli nawet niewielkie guzy ale przy zarzywaniu omena trzeba się z tym liczyć.niektóży mówili mi że ból jest spowodowany jednym ze skłladników alkocholowych.weż pudełko i sprawdź ostatni składnik.uprzedzam że to tylko moie wlasne zdanie. napewno to nie wina zastrzyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Towar lipa sprawdzone na kilku osobach żadna nadwrazliwosc na składnik miałes pszyrosty to swiadczy o dobrym organizimie i pewnie niedawno zaczołeś trening
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK GŁEBOKO?????????????????

Następny temat

Rosyjskie specyfiki - pytanko

WHEY premium