SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka- puchniecie na twazy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Mam pytanie, dlaczego podczas zazywania omadrenonu tważ bardzo puchnie czasami wyglada to tak jak by policzki pogryzły pszczoły. Czym to jest spowodowane i w jaki sposó można temu zapobiec???
Oraz czy podczas stosowania susty tez wystepuja takie objawy gdyż też jest on 4- związkowcem.
Dzieki za wypowiedzi
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Bo jest silnym androgenem i na dodatek zawiera środki długoestrowe. Zapobiegasz biorąc niewielkie dawki tamoxifenu i trzymając odpowiednią dietę. Susta ciągnie wodę tylko nieznacznie słabiej. Jak nie lubisz puchnąć to lej na te środki.

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
tak, ogólnie kązdy teść ciągnie wodę a niektórzy mają tendencję do łapania wody na twarzy i dlatego tak puchnie

zapobiegać można stosując antyestrogen jak tamoxifen w dawkach 10mg/dzień

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra a czy moge kupic antyestrogen lub tamoxifen w aptece bez recepty?? Bo nie wiem nawet gdzie moge go załatwic.I ile mniej wiecej kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
tamoxifen = antyestrogen w aptece ale na receptę, u dilera około 50zł za 30tab

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam jeszcze pytanko jakie ilosci omadrenu tyhodniowo mozna przyjmowac na drugim cyklu??i przez jaki okres?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 980 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4470
Zastanawiam sie czy odpisac na to pytanie...........

Chcę umrzeć wielki....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Detektyw - jak najbardziej ZA. Chętnie dowiem się, jakie dawki proponujesz.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do dawek no wlasnie sam nie wiem ale czy od 3 do4 strzałów tugodniowo czyli 3-4x tygodniowo po 250 mg i i czy bedzie morda bardzo puchla??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
będzie

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bedzie tak dlugo puchla az peknie jak balon
nic ci nie pomoze to nie uniknione
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie witaminki do cyklu

Następny temat

co brac aby przytyc

WHEY premium