SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka, meta, jesteś nowy? początkujący? przeczytaj koniecznie! FAQ, koks, Słowniczek

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 277979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
To bede bral normalnie.. nie zaszkodzi a zawsze cos extra.. biorac pod uwage, ze na cyklu tymbardziej trzeba uwazac na wszystko.. a czasem nie zwieksza sie poziom serotoniny na cyklu? Czlowiek jest pogodniejszy przeciez.. mi sie jeszcze meta nie wkrecila wiec jade dalej na pre c4 + 2 capsy gery+ 2 capsy met-rx thermo crush.. I powiem, ze jak wpadam na gym to energia nie opuszcza do konca!! Jestem ciekaw jak sie meta rozkreci.. wtedy pewnie bede musial odstawic moj zestaw pre?

Meta zwieksza wydzielanie dopaminy.. pokrecilem hehe

I jeszcze pytanie o oslone..
czy jest sens przy takiej ilosci 100 tabs ed30mg brac oslony? Watroba dostaje od srodka.. a te wszystkie oslony dzialaja niejako powierzchownie.. czy jest sens je brac?

heparegen- jak najbardziej ale to po cyklu..
Hepatil?
essentiale forte ?
esseliv?
sylimarol- niby sciema I nie dziala...

Zmieniony przez - fOx071 w dniu 1-6-2015 14:45:11

będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
Up? Gdzie sie podziali moi madrzy doradcy?

będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
na cyklu daj zwykłą lecytynę reszte po cyklu
pw możesz brać tylko pilnuj ciśnienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
Mam juz ef I hepar. Zona byla w pl to kupila..

jeszcze jedno pytanie, które mnie nurtuje..
jestem na pierwszym cyklu mety 30mg ed, malaya.. 100 tabs
dil sie upiera bym ten pierwszy cylk pociagnal tylko 4 tyg. I zobaczyl jak na mnie zadziala..
wszedzie gdzie czytam o cylku na mecie radza po 150 mety na pierwszy raz I 5-6 tyg.
Co zrobic? To moj pierwszy cylk na saa I czy nie jest za krotki? Meta niby sie rozkreci, jestem po 1 tyg I zobaczymy jak bedzie wkrecac sie w 2 tyg. Ale czego sie obawiam najbardziej? Ze jak ona sie zacznie rozkrecac od 2 tyg to w 4 tyg skoncze cykl? Czy ten cykl nie bedzie za krotki?

będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
4 tygodnie to mija sie to z celem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
Tak myslalem.. I wyczytalem ale wolalem sie upewnic.. bo dopiero co sie bomba by rozkrecala a ja juz bym mial cykl konczyc.. 6 tyg pociagnac? Dokupie wiec 50 tabs :) dziekuje lodzianin za pomoc, oby wiecej takich ludzi na forum..

będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
Polec 8 tyg i wyciagnij max z cyklu miesien musi miec czas na zbudowanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
8 tyg = 200 tabs na pierwszy raz? :) co z bebechami?
Nie zoram ich zbytnio na pierwszy raz tak dlugim cyklem? Oslonki mam, I 2 paczki hepa tez hehe

Zmieniony przez - fOx071 w dniu 8-6-2015 17:52:02

będę wielki...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
Jesli chodzi o cykl zaloz tematmz ankieta dzialu bo nic o tobie nie wiadomo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 114 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6224
Nie bede nabijal postow I robil burdelu.. wszystko jest na forum, niepewnosci moje rozwiales, jak skoncze cylk zdam relacje ile pyklo.. od tego sa tematy zbiorowe takie jak ten.. postow mam przeczytanych o polowe wiecej ale dlugi czas nie moglem sie zalogowac na fonie, na forum bo mi jakis blad wywalalo.. ale swoje wiem.. jeszcze raz dziekuje za pomoc lodzianin1! Rosnij zdrowo!
Pozdrawiam serdecznie

będę wielki...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deca + testa, cykl na 5 tyg ???

Następny temat

ANAPOLON

WHEY premium