SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omka+meta dla 17sto latka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 687
Witam !
Co myslicie o takim cyklu :
omka( 10 strzalow) + metka(150tab.) + MLO GAIN 4100 4540g + bialko serwatkowe(2,5kg). Waszym zdaniem jest to dobry cykl czy tez zly ? ile tak mniej wiecej moze mi przyjsc masy i sily po takim czyms ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
profil
staz
pierwszy cykl?

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 687
no wiec cwicze o kolo roku mam jeden cykl za soba ( 5omki i 70 tab. metki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Raczej zostaw koksy na pozniej, teraz zabierz sie za solidny trening i porzadne odzywianie.



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
uffff to ciekawe . Ćwiczysz już rok i masz takie wymiary hmmmmm 1 cykl za sobą hmmmm jeszcze nawet nie masz tych przysłowiowych 18 lat co upoważniaja cie do pełnoletności , a juz za koks sie łapiesz hmmmmmmm pewnie nic nie wiesz o diecie i treningu hmmmm moje zdanie na ten cykl : ODPUŚĆ SOBIE PÓKI JESZCZE JESTEŚ MŁODY , TO JEST TYMCZASOWA ZAJAWKA UWIERZ MI ŻE POTEM BEDZIESZ ŻAŁOWAŁ JAK BĘDZIESZ MIAŁ SPADKI LUB JAKIEŚ NIEPORZĄDANE SKUTKI UBOCZE .
Pozdrawiam !


PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 687
a tak sie sklada ze wiem cos o treningu i diecie , duzo czytam na ten temat i nie jestem ciemniakiem ktory sie lapie ze koxy bo mysli ze bedzie wielki bez opowiedniej dietki i treningu ,a tak wogole nie zwracalem sie do was z prosba o kazania na temat sterydow i tego ile mam lat bo to moja sprawa tylko poto ze byscie powiedzieli co myslicie o cyklu . Z gory dziekuje za odpowiedzi na WYRAZNIE postawione pytanie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250


OK może tak :
Ile czasu mineło od poprzedniego cyklu ??
Lepiej zainwestuj sobie w DECADURABOLIN niż w omke . Podaj mi jeszcze efekty jakie przybrałeś na 1 cyklu

DOBRANOC !!

PWB

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 687
minelo okolo 5 miechow a ile przytylem to nie pamietam ale wiem ze nie malo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPIROPENT

Następny temat

Czy sa podrobki metki?

WHEY premium