SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omega 3- jaki polecacie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
Witam na forum. Mam pytanie co do kwasów o3, bo nie wiem , który wybrać i czy jak mam 15 lat to mogę sobie zakupić omega 3 w kapsułkach. A drugie moje pytanie brzmi-czy omega 3 można brać latem, bo przecież nie zawierają wit. D?

{WYEDYTOWANE PRZEZ MODERATORA - AUTORZE NIE WRZUCAJ LINKÓW DO KONKURENCYJNYCH SKLEPÓW]

tylko nie wiem czy ten Gold Omega 3 nie ma jak dla mnie za dużej dawki, bo przypominam że mam 15 lat.
Proszę o pomoc w wyborze
Pozdrawiam


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2012-06-02 15:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Witam



Kwasy omega 3 mają istotne znaczenie w kwestii funkcjonowania naszego organizmu i ich odpowiednie spożycie jest niezbędne. Są one składnikiem blon komorkowych i mózgu. Do rodzinykwasów omega 3 należą:


- kwas alfa linolenowy,

- DHA (kwas dokozaheksaenowy),

- EPA (kwas eikozapentaenowy)


Odpowiednie spożycie tego składnika ma duże znaczenie w kwestii zachowania układu krążenia w dobry stanie jak i zapobiegania zawałom serca i zaburzenia profilu lipidowego kwasów Badania naukowe pokazują, że zapewnienie obecność tychże lipidów w diecie może zmniejszać ryzyko rozwoju choroby niedokrwiennej serca oraz nadciśnienia tętniczego krwii .

Niestety większośc populacji naszego kraju ma niedobory tego składnika pokarmowego i w tym wypadku dobrze sprawdza się suplementacja. Polecam chociażby ten produkt :

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Omega_3-opis34957.html


Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-18 19:45:34

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 90986
szkoda śmiecić forum takimi tematami, łatwo to znaleśc w wyszukiwarce,

olimp omega 3

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
olimp bezkonkurencyjny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
byl juz taki temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
szukaj omegi 3 forte z nutropharmy, dawka jak w omedze gold z olimpa a da się znaleźć za 10zł 60caps

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
podlacze sie do tematu: ile bierzecie tych kapsulek z olimpu bo na ulotce przestrzegaja przed stosowaniem wiecej niz 1 na dobre ale domyslam sie, ze bierzecie wiecej - nie szkodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja biore z Olimpu 4kapsy na raz dziennie+ 10g lub 20g tranu z Mollers'a

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Ja ostatnio zrezygnowałem w ogóle z suplementacji o3. Stawiam raczej na odpowiednią podaż z jedzenia i zmniejszanie udziału kwasów omega 6 w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ja obecnie jem z Tested, ale Olimp wychodzi lepiej. Do każdego posiłku dokładam po 1 kaps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Już widzialem ten temat i nawet proponowałem Ci już golda.
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Gold_Omega_3_sport_edition-opis3562.html
Mozesz też kupic sobie tran w aptece.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 383
ale niestety tranu w lecie nie należy brać, gdyż ma wit, D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Cykl na siłe/mase mieśniowa.

Wiecej