SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omdlenie w czasie treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11428
Mam takie pytanie zaczynam trening rozgrzewka byla i zaczynam pierwsze cwiczenie na nogi i po 2 seriach zaczelo mi sie w glowie krecic i wzielo mnie zmeczenie co moglo byc przyczyna posilek byl przed treningiem odpoczynek tez moze za duzy ciezar wziolem bo te pierwsze cwiczenie mnie strasznie zmeczylo niestety drugiego nie bylo bo ledwie stalem za jakies madre rady Sog oczywiscie.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 682
Witam. Dziś pierwszy raz odkąd ćwiczę przydarzyło mi się coś takiego. Po pół h treningu ( właśnie na nogi) nagle zrobiło mi sie nie dobrze, miałam mroczki przed oczami i jakby zatkane uszy. Cała sie trzęsłam, nie mogłam ustać na nogach. Zwymiotowałam po czym na kilka sekund zrobiło sie lepiej ale mroczki nie przechodziły. nie pomagało nawet picie wody a zazwyczaj pomaga na takie drobne zachwiania. Dopiero gdy doczołgałam sie do łóżka i sie położyłam to po chwili przeszło. Biegam i ćwiczę siłowo od kilku lat i prócz chęci wymiotowania po ciężkim treningu nic takiego jak dziś nigdy mi sie nie przydarzyło. I teraz się cykam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
zdaza sie ,raczej nie masz sie czym martwic no chyba ze to bedzie sie powtarzalo to wtedy wizyta u lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ale zrobilo ci sie slabo - cos a'la 'miales zemdlec'
czy zrobilo ci sie, ciemno przed oczami, niedobrze, zbieralo cie na wymioty?

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 164
Ja cwiczac na nogi na suwnicy wypychajac ciezar w gore tez sie czasem zle czuje i i bierze mnie na wymioty ale 3 dni temu gdy cwiczylem bylo spoko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
SilaczRT - to daltego ze wydzielaja sie duze ilosci Somatotropiny, masz zabuzenia blednika...
odczekaj troche az sie uspokoi i mozesz dalej cwiczyc...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7065
Z tego co ja sie orientuje to przy wykonywaiu przysiadów wydziela sie hormon wzrostu HGH w wiekszej ilosci co powduje omdlenie. Nawet sam Arnold mowil ze na treningu mial wiadro na wszelki wypadek jak by chcial sie zbeltac. A on przeciez wie wszystko o homonie wzrostu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11428
Tzn Seewy zrobilo mi sie nie dobrze nie zebym mial zemdlec tylko blady sie zrobilem i na wymioty mi sie zbieralo ale wiem tez jaki blad popelnilem mialem zamkniete okno i to chyba tez bylo powodem ale co do tego hormonu wzrostu tez prawda czytalem o tym wiaderku Arnodla na treningu hehe.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11428
A za chec pomocy i zainteresowanie sie postem macie wszyscy po Sogu i czekam moze cos Seewy jeszcze sie wypowiesz

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jezeli sa to serie na duzych ciezarach, to moze to byc wlasnie efektem duzego wydzielania somy...
takze to zamkniete okno i duchota w pomieszczeniu mogla sie przyczynic
1

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11428
Oki dzieki teraz bede otwieral okno juz ale co do tego wydzielania tej somy to caly czas bede mial takie zle samopoczucie przy treningu nog czy z czasem to przjedzie albo chociaz bedzie mniej uciazliwe.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
wiesz ciezko powiedziec....
mam znajomego - ktory przy kazdym treningu sie fatalnie czuje...powiedzmy, ze ma 'ciezkie' objawy'

natomiast ja mialem tak tylko na samym poczatku - teraz juz nie odczuwam prawie nic...
1

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening a choroba

Następny temat

Problem z lydkami!

WHEY premium