SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Omadren 250 pomocy!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 47534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Chcę zacząć pierwszy cykl ale jeszcze nigdy przedtem nie bralem sterydów. Jedynie co to B12 w zastrzykach. Mianowicie boję sie skutków ubocznych. Najbardziej chodzi mi o serce. Jeżeli czasami mnie pobolewa przez chwile to czy mi omadren nie zaszkodzi? Badania u leana serce nic nie wskazują. O i jaki jest najbespieczniejszy rozklad. Podam jescze wzrost i wage 185 i waże 98. Troche mi zeszlo czasu żeby tąwage uzyskać. I ile mi da 5 strzałów omki? Dziękuję.

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539





loko

loko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Twoja "żądza wiedzy" jest godna podziwu. Wyslales juz chyba co najmniej trzy posty w ktorych pytasz o ten nieszczesny Omnadren. Pozwol zatem, ze odpowiem na Twoje pytanie(a).
Po pierwsze - kwestia twojego serca. Piszesz, ze czasem cie pobolewa przez chwile. Na podstawie takich informacji nikt na forum nie bedzie w stanie okreslic czy cos Ci dolega i raczej nikt nie podejmnie sie jednoznacznej odpowiedzi co do ewentualnych skutkow ubocznych zastosowania Omnadrenu. Jedno jest pewne - jezeli naprawde "cos" jest nie w porzadku z Twoim sercem, to kuracja Omnadrenem (jak i roznymi innymi SAA), moze skonczyc sie dla Ciebie tragicznie. Dlatego musisz raz jeszcze udac sie do lekarza (wizyta u rejonowego jest bezplatna - o ile jestes ubezpieczony) i wyjasnic sprawe bolacego serca. Pamietaj - lekarze to bardzo zapracowani ludzie i czesto rzucaja byle jaka diagnoze - tak na odchodnego (dla swietego spokoju) - nie zastanawiajac sie nad jej slusznoscia. Nie pozwol na to, jezeli lekarz powie "ze wszystko wyglada O.K." - Ty dalej rob swoje, mow, ze boli - niech zrobia Ci wszystkie mozliwe badania - musisz miec 100% pewnosci, ze jestes zdrowy - nie daj sie zwiesc pod byle pozorem.
Przejdzmy teraz do glownego bohatera tego postu - Omnadrenu. Wielokrotnie zastanawiam sie, dlaczego mlodzi poczatkujacy "koksiarze" wybieraja akurat ten srodek - skoro jest kilka innych, znacznie lepszych i bezpieczniejszych. Jedyna odpowiedz ktora przychodzi mi na mysl - to cena tego preparatu. Wydaje mi sie, ze osoba(y), ktora kiedys tam polaczyla te cztery "magiczne" estry testosteronu i dumnie nazwala nowo powstaly produkt OMNADREN 250 - nie miala zamiaru stworzyc silnego srodka anabolicznego, a jedynie naprawde mocny srodek ANDROGENNY. Pozwol, ze przytocze Ci co na temat Omnadrenu mowi Leksykon Lekow: "Preparat zawiera 4 estry testosteronu o roznym okresie resorpcji z miesnia i okresie wydalania, co zapewnia przedluzone dzialanie ANDROGENNE do 4 tyg. po jednorazowym wstrzyknieciu.". Oczywiscie, niepodwazalnym faktem jest, ze Omnadren posiada dzialanie anaboliczne, ale przedewszystkim posiada dzialanie ANDROGENNE - a dzialania androgenne zwiazane sa z kolejnymi "kilkoma stronami" mozliwymi do wystapienia skutkami ubocznymi. Pytam zatem: po co stosowac leki wysoko androgenne - u osob takich jak ty - skoro istnieja preparaty w przypadku ktorych dzialania androgene w porownaniu do anabolicznych sa znikome. Przykladem srodka ktory posiada wysokie dzialanie anaboliczne i znikome dzialanie androgenne jest nandrolon - zarowno dekanian nandrolonu (DECA-DURABOLIN) jak i fenylopropionian nandrolonu (SUPERANABOLON). Uwazam, ze jezeli ktos decyduje sie na wpomaganie swoich poczynan na silowni sterydami - to powinien rozwazyc zastosowanie wlasnie ktoregos z tych dwoch ostatnich wymienionych przeze mnie preparatow. Na koniec wrocmy jeszcze na moment do Omnadrenu. Preparat ten wykazuje "niesamowite sklonnosci" do gromadzenia wody w organizmie. Jak zapewne sie domyslasz - miemalze cala ta woda po zakonczeniu cyklu jest wydalana z organizmu. Do czego zmierzam - otoz zwroc uwage na swoja wage (troche smiesznie brzmi i tak wazysz juz calkiem sporo. Stosujac Omnadren szybko zaczniesz "ciagnac wode" - ktora zwiekszy niepotrzebnie ciezar Twojego ciala. Taka nagla zmiana ciezaru bardzo niekorzystnie wplywa na prace serca - na ktorym przeciez tak bardzo Ci zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
spice, madrze prawisz - sog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
Dzieki za dość obszerną odpowiedz Spice! O dece słyszalem ale to że jest cholernie droga a co do SUPERANABOLONU to nawewt nie wiem co to jest. Jeśli mógłbyś mi to objaśnić. O i czy masz zdjecia bo jesli tak byłbym ci bardzo za nie wdzięczny.I po ile to chodzi i czy w aptece to dostanę. Z góry dzieki za odpowiedż

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Tu masz zdjecie SuperAnabolonu (ceny itp.):

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=36665

W duzym uproszczeniu mozna powiedziec, ze SUPERANABOLON to taka slabiej dzialajca DECA. Aktywnym skladnikiem SUPERANABOLONu jest fenylopropionian nandrolonu natomiast aktywnym skladnikiem DECA jest dekanian nandrolonu. Jak widzisz oba te preparaty zawieraja nandrolon, czyli sa to niemalze identyczne preparaty z ta roznica, ze fenylopropionian dziala przez okres max. 1 tygodnia, natomiast dekanian przez okres 3-4 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Jak już mówiłem gdybyś decydowął się na ten omnadren, to dawką odpowiedznią byłaby 1amp.\2 tygodnie

Moderator działów Doping i Sztuki walki

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan ma racje 1 ampuła na 2 tyg ............ osobiscie "testowalem" to na sobie tylkoz emoja dawka to 3 amp. w tygodniu to spuchlem ( wwiekszosci sama woda) twarz jak okraglutka mi sie zrobila :) dostalem "pryszczycy" :) hehehehe pelno pryszczy na gebie i ramionach az do bicepsow a z klaty az na brzuch mi wylazily pryszcze .............a jak skonczylem brac to odrazu 3 kilo spadlo....................

ogolnie rzecz biorac to pozorne napakowanie sie bo w zreczywistosci tylko geba puchla ( wodą ) ..............


pozdrawiam !!!!!!!!!!!!

"""""No Women No Kids """"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
No to teraz sam już nie wiem. Po omce sama woda i znaczny spadek. Nie wiem czy nie zamienić tego na 5 strzalów testosteronu?? Jak myślicie co bedzie lepsze??? To zanczy po czym będą wieksze efekty.?? Bo mam zamiar kupić za 2 dni i nie wiem teraz co wybrać po czym bedzie mniejszy spadek, jak z siłą po obydwu stronach?? Jednym słowem co jest leprze jak na pierwszy raz. Ale pamiętajcie kupuję tylko 5 strzalów wiec co lepiej podziala??

Dzisiaj jestem maly jutro będe duzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Volvie na pierwszy raz to ani to ani to nie jest lepsze bo to KOKS ...ALEEEEEE :) ja pierwszy raz wziolem w pazdzierniku 2000 roku i to bylo wlasnie 5 testosteronow ( prolongatum ) i wziolem to bez zadnej odrzywki tak o samego tescia ( po namowie kumpli ) i powiem tak z 65 w wyciskaniu szkoczylo mi na 85 :) w 2 tygodnie bo w tyle to wziolem ( co drugi dzien bralem )......noo ale wtedy dopiero zaczynalem silownie ( bo wczesniej kajakarstwo i calay zcas mi sila stala a poziomie 55-60 kg na klate......... wiec przyrost sily poprostu mnie rozwalil :)( teraz jed 2 lata pozniej i i juz tak na mnie i zpewnoscia na wszytskich co jzu brali iles cykli tak juz nie dziala ..ale jak na pierwszy raz to mialo KOPA niesamowitego :)

tobie tez zycze takich przyrostow..............

"""""No Women No Kids """"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węgierska metka !!!

Następny temat

CLENBUTEROL

WHEY premium