SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olsztyn - silownie na zaduche

temat działu:

Informator WARMIŃSKO-MAZURSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
Czesc,
nie jestem zbytnio poinformowany jezeli chodzi o silownie na terenie Olsztyna, sam uczeszczalem tylko do jednej przez krotki okres czasu, no, ale do sedna. Jak wiemy, w lato jest goraco, duszno, ludzie sie poca, normalna sprawa; nie ma co sie meczyc w tanszej silowni gdzies w malych pomieszczeniach bez klimatyzacji czy czegos podobnego. Nie chce wyjsc na jakiegos wygodnisia czy cos, ale czy orientuje sie ktos gdzie sa jakies takie "lepsze" miejsca do cwieczenia w NORMALNYCH cenach?
Przez normalne, rozumiem oczywiscie w granicach 100-130zl/miesiac.

Z gory dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 320 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4862
Może Bodyperfect na Kętrzynskiego - chociaż ciasno jest
Dużo jest nie wiem jak w innych ,zależy gdzie szukasz, w centrum?

Wu-Tang it could be dangerous!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 135
mieszkam na likusach, ale mam sieciowke, wiec nie ma problemu. Znasz moze jakies inne? Co powiesz o tej na dworcowej? Fitness Sport Studio

Zmieniony przez - kupak1 w dniu 2010-06-29 22:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
np. ul. Bydgoska, szkoła OSW, karnet 80zł - klima, full nowy sprzęt itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Sylwetka na Wilczyńskiego. Klima dmucha, że trzeba aż omijać urządzenia nadmuchowe bo zimno się robi. Kaszty drogie, ale jest wszystko co trzeba. Dwa razy w tygodniu ok 120 złotych; trzy razy w tygodniu ok 150 złotych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Na Dworcowej jest świetnie... Mnóstwo miejsca i sprzętu... Każdy znajdzie coś dla siebie. Spoko opcją jest sauna w cenie karnetu. Polecam... Mieszkam w sumie w bloku obok. Zrobiłem wcześniej siłownię u siebie w piwnicy (wielkość dobrego pokoju). 3 lata minęły, sprzętu przybyło, jest gdzie ćwiczyć. Siłkę odwiedziłem z ciekawości... Ale ogólnie warto... pozdr

Do not avoid your fears... Confront them...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Punkt Odbioru Towaru Marbo - Olsztyn

Następny temat

Siłownia nad Kortówką. Czynna na wakacje czy nie ?

WHEY premium